Zamość: Potrącenie pieszej na ul. Peowiaków. Kto widział wypadek?

  • 07.06.2019, 10:58
  • ak
Zamość: Potrącenie pieszej na ul. Peowiaków. Kto widział wypadek? Fot. policja.pl
Zamojscy policjanci szukają świadków wypadku drogowego, który w środę (5 czerwca) ok. godz. 15.30 wydarzył się na ulicy Peowiaków. Doszło tam do potrącenia 80-letniej kobiety.

Starsza pani szła chodnikiem. Była na wysokości bloku 80 a, kiedy została potrącona najprawdopodobniej przez kogoś jadącego rowerem. 

– W wyniku zdarzenia kobieta upadła, doznając obrażeń ciała. Po zdarzeniu rowerzysta pomógł pieszej wstać, odprowadził kobietę na pobliską ławkę i odjechał. Świadkiem wypadku mógł być mężczyzna poruszający się rowerem wraz z nieletnim chłopcem, który również poruszał się jednośladem.  – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogli widzieć zdarzenie. Można telefonować do KMP pod nr tel. (84) 677-14-17, (84) 677-14-62 lub 112.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe