Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 12:31
Reklama

Biłgoraj: Rumun zaatakował nożem (NOWE FAKTY)

Zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkich obrażeń ciała usłyszał 27-letni obywatel Rumunii, który nożem zaatakował 30-letniego mieszkańca Biłgoraja. W tej samej sprawie odpowiadać będzie przed sądem również 21-letnia mieszkanka gm. Zamość, której śledczy postawili trzy zarzuty.
Biłgoraj: Rumun zaatakował nożem (NOWE FAKTY)
Autor: policja

21-letnia Andżelika C. wraz z dwiema koleżankami przyjechała 18 czerwca do Biłgoraja, aby zabrać rzeczy osobiste od mieszkającego na jednym z osiedli byłego chłopaka. Podczas wizyty doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy nimi, 21-latka zaczęła się nawet szarpać z b. sympatią.

Widząc, co się dzieje, koleżanki Andżeliki C. wybiegły z mieszkania i wróciły na miejsce w towarzystwie 27-letniego Rumuna. Ten ostatni wziął z zaparkowanego pod blokiem auta nóż kuchenny, którym na dzień dobry ugodził kilka razy w podbrzusze Adama O.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do biłgorajskiego szpitala, gdzie przeszedł operację. Gdyby nie szybka pomoc, prawdopodobnie nie przeżyłby ataku nożownika. – Lekarze oceniają jego stan jako stabilny – mówi st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Angelka 05.08.2017 01:21
lepiej do puchy niż być frajerem jak Adam O. ;)

M 05.07.2017 13:32
Do puchy rumuna razem z tą małą ku**ą

Angelka 29.06.2017 01:13
z tego co widziałam to raz był ugodzony a nie kilka, złe wieści ma szanowna kronika tygodnia, albo nie złe ale musi zawsze dodać coś od siebie ! ;) Nie pozdrawiam

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama