Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 marca 2026 09:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Na kłopoty dzielnicowy. Adam Krzaczkowski pomógł rodzinie

Profesjonalizm, skuteczność mediacji, siła przekonywania - takimi cechami wykazał się dzielnicowy z Tomaszowa Lubelskiego mł. asp. Adam Krzaczkowski, gdy prowadził negocjacje w pewnej rodzinie. Poszło mu podobno na tyle dobrze, że konflikt został zażegnany, a list pochwalny z podziękowaniami (pełna treść poniżej) dla policjanta wpłynął do komendanta.
Tomaszów Lubelski: Na kłopoty dzielnicowy. Adam Krzaczkowski pomógł rodzinie

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Chodzi o sytuację z końca marca. Wówczas do mł. asp. Adama Krzaczkowskiego zgłosił się starszy pan. Mówił, że od wnuczki dowiedział się, że w rodzinie dziewczynki źle się dzieje. Jej ojciec miał w niewłaściwy sposób traktować i swoje dziecko i żonę, córkę mężczyzny, który zgłąszał sprawę policji.

Dzielnicowy postanowił pomóc. Odwiedził rodzinę.  Skonfliktowani małżonkowie zgodzili się z nim porozmawiać. Policjant wysłuchał skarg kobiety, a później przeprowadził "dyscyplinującą" rozmowę z jej mężem. Obojgu wskazał możliwości wyjścia z sytuacji, w której się znaleźli.

Chyba był skuteczny, bo na ręce komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Lubelskim wpłynął właśnie list z pochwałami i podziękowaniami pochwalny dla dzielnicowego.

Warto dodać, że mł. asp. Adam Krzaczkowski wygrał ostatnio konkurs na najlepszego dzielnicowego w powiecie tomaszowskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

CZYTAJ TEŻ: Sierż. szt. Sławomir Gancarz - wyjątkowy dzielnicowy. Dostał pochwałę



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KiwiTreść komentarza: Jesteś głupiData dodania komentarza: 6.03.2026, 22:11Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zaślepiona KOMUNA zaciekle atakuje atakuje zatankujcie za 5.19 TfuSSka obietnice 100 bajerów dla Lemingów i frajerów.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: RiotTreść komentarza: Różę Pamiętamy!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:12Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: zapamietajTreść komentarza: Szanowni internauci do koryta to się pchaja i mocno trzymaja PSL owcyData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:52Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: TOLEKTreść komentarza: Polaku mały włącz myślenie myślenie nie boli każdy może pisać gdzie mu się podobaData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:43Źródło komentarza: Hetman Zamość rozbił bank, a kibice postawili na Padwę. Za nami pierwszy Bal Mistrzów Sportu Zamojszczyzny [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Miejscowy,Treść komentarza: Wlasnie naPISales o sobie dziadu kalwaryjski . Jestes pachołkiem PiSlamu. Widocznie zrozumiałeś !Data dodania komentarza: 6.03.2026, 13:46Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama