38-letni Konrad 20 stycznia około godz. 18 wyszedł z domu i ze znajomymi udał się na dyskotekę do klubu Broadway przy ul. Peowiaków w Zamościu. Z lokalu wyszedł sam.
Ostatni raz był widziany 21 stycznia po godz. 3 nad ranem na parkingu przy dawnym PZU na ul. Partyzantów, a następnie poszedł prawdopodobnie w kierunku ul. Okopowej. Mężczyzna przepadł bez śladu, nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
23 stycznia matka powiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny, wcześniej znajomi umieścili w mediach społecznościowych zdjęcie Konrada z apelem o pomoc w jego odnalezieniu.
Trwająca ponad 8 tygodni akcja poszukiwawcza zakończyła się tragicznym finałem. 22 marca z Łabuńki w Bortatyczach, oddalonych od Zamościa o kilka kilometrów, wyłowiono zwłoki mężczyzny.
Niestety potwierdziła się jedna z hipotez, którą zakładaliśmy w związku z zaginięciem 39-latka z Zamościa – przyznaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska- Bubiło, oficer prasowy KMP Zamość. – Podczas czynności poszukiwawczych kryminalni z zamojskiej komendy Policji wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułowie przeczesując koryto rzeki Łabuńki w Bortatyczach odnaleźli ciało mężczyzny. Pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu na miejscu przeprowadzono oględziny i inne czynności procesowe.
Wstępna identyfikacja potwierdziła, że jest to zaginiony 39-latek. W poniedziałek 27 marca tożsamość denata potwierdziła jego rodzina.


![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze