Wczoraj, 19 października dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że kierujący samochodem marki Ford Mustang poruszający się po miejscowości Kąkolewnica może znajdować się pod działaniem alkoholu.
Patrol radzyńskiej drogówki pełniący służbę na terenie wspomnianej miejscowości zauważył opisanego w zgłoszeniu forda. Mundurowi podjęli próbowali zatrzymania do kontroli drogowej kierującego samochodem. Jednak ten zignorował wydawane przez patrol sygnały świetlne i dźwiękowe i nie zamierzał się zatrzymać - informuje starszy aspirant Piotr Mucha z Powiatowej Komendy Policji w Radzyniu Podlaskim.
Dodaje, że kierowca został zatrzymany w sąsiedniej miejscowości, gdy wjechał na jedną z posesji. - Jak się okazało, 49-letni mieszkaniec gminy Borki był trzeźwy. Z rozbrajającą szczerości policjantom swoje zachowanie tłumaczył stwierdzeniem „chciałem żebyście mieli pracę”. Teraz 49-latek odpowie za ucieczkę przed policyjną kontrolą. Grozi mu za to do 5 lat więzienia – przekazuje starszy aspirant.



![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze