Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 20 stycznia 2026 04:03
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Wielącza: Tragiczny wtorek. Zginął rowerzysta, potrącony przez 20-latka

W Wielączy na DK 74 doszło do potrącenia rowerzysty przez 20-letniego kierującego volkswagenem. Niestety pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 57-letniego cyklisty. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.
Wielącza: Tragiczny wtorek. Zginął rowerzysta, potrącony przez 20-latka
Do wypadku doszło poza terenem zabudowanym z ograniczeniem prędkości do 70 km/h.

Autor: Fot. KMP Zamość

Do wypadku doszło dzisiaj rano kilka minut po godzinie 6:00 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Wielącza. Powiadomieni o wypadku policjanci, na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem jechał w stronę Zamościa, w tym samym kierunku podróżował rowerzysta. Nagle na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem potrącił cyklistę.

Niestety pomimo podjętej reanimacji przez załogę karetki pogotowia nie udało się przywrócić funkcjo życiowych rowerzysty. 57-letni mieszkaniec gminy Sułów zmarł.

Volkswagenem kierował 20-latek z gminy Radecznica. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Do wypadku doszło poza terenem zabudowanym z ograniczeniem prędkości do 70 km/h.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, obecny jest również biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonane tam czynności procesowe oraz prowadzone w sprawie wypadku postępowanie pozwolą na ustalenie szczegółów oraz przyczyny zdarzenia.

Ruch na tym odcinku drogi jest utrudniony i odbywa się wahadłowo. Utrudnienie mogą potrwać kilka godzin.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

TomaszH 31.08.2022 05:11
słońce mocno oślepia do tego dochodzi brak oświetlenia roweru , elementów odblaskowych u rowerzystów a nasza Policja nic sobie z tego nie robi żadnych kar dla rowerzystów z tego powodu włączają kierunek omijają i jadą dalej , powinny być duże kary za brak odblasku

Kuba 30.08.2022 18:54
Tragedia dla sprawcy, tragedia dla bliskich ofiary tragedia dla wszystkich, jadąc rano w stronę Zamościa słońce bardzo mocno oślepia.

Yy 30.08.2022 17:16
Wydaje mi się że ten odcinek coś w sobie ma dlatego trzeba by policzyć ile tam w okolicy było tragicznych wypadków i dlaczego tam ??? To jest wielka tragedią dla obu stron .

Dominik 30.08.2022 17:00
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

magda 30.08.2022 10:46
Jechałam tamtędy dzisiaj w stronę Zamościa zaraz po wypadku i rzeczywiście słońce bardzo mocno oślepiało. Straszna tragedia i zbieg nieszczęśliwych zdarzeń.

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Atrakcyjna działka na obrzeżach Werbkowic Cena: 249000 PLNOferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,5645 ha, położoną w Werbkowicach, na południowych obrzeżach miejscowości. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz rzeki Huczwy.Działka położona jest przy bocznej drodze gminnej, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz gospodarstw. Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum miejscowości, a jednocześnie gwarantuje prywatność i spokój.Podstawowe informacje:Numer działki: 925Powierzchnia: 0,5645 haKształt: prostokątWymiary: ok. 60 m x 95 mUkształtowanie terenu: płaskaStan: działka nieogrodzona, obecnie w uprawie rolnejIstnieje możliwość podziału na mniejsze działkiPrzeznaczenie w MPZP:Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (przeznaczenie podstawowe). Dopuszczalna zabudowa: budynki mieszkalne jednorodzinne, gospodarcze i garaże, usługi oraz obiekty małej architektury.Media:prąd – słup na działcewodociąg – w drodzeświatłowód – w drodzeDziałka posiada pośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej oraz bezpośredni zjazd na drogę gminną. Natężenie ruchu jest niskie, ograniczone do ruchu lokalnego.Otoczenie i lokalizacja:Nieruchomość położona jest na obrzeżach Werbkowic, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, pól uprawnych oraz lasów. W niedalekiej odległości przebiega linia kolejowa LHS oraz płynie rzeka Huczwa. Okolica sprzyja spacerom i aktywnemu wypoczynkowi.Atuty nieruchomości:duża powierzchnia i możliwość podziału działkispokojna, zielona okolicabliskość większej miejscowości z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoła, przychodnie, Dom Kulturyrozwijająca się strefa podmiejska, atrakcyjna również inwestycyjnieregularny kształt i płaski teren ułatwiający zabudowędostęp do wszystkich mediów umożliwiający szybkie rozpoczęcie budowyTo idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących pozostać w zasięgu pełnej infrastruktury.Nie czekaj – zadzwoń, umów się na prezentację i stwórz tu swój wymarzony dom.Zapraszam!Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty. Oferujemy również:•⁠  ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości.•⁠  ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej.•⁠  ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości.•⁠ Uzyskanie świadectwa energetycznego.Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!Justyna Łagoda Tel. 665 750 080Północ nieruchomości Zamośćul. Żeromskiego 322- 400 ZamośćData dodania ogłoszenia: 15.01.2026Atrakcyjna działka na obrzeżach Werbkowic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Oj chłopski rozumie czy wiesz że podstawą globalnego ocieplenia będzie zniknięcie prądu zatokowego. Co oznacza w naszym rejonie zimy do czterdziestu kilku stopni mrozu przy jednoczesnym wzroście globalnej średniej temperatury. Kolejny po Dudzie co klimatu od pogody nie odróżnia.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 14:34Źródło komentarza: W Zamościu temperatura spadła do minus 24 stopni. Sprawdź, co nas czeka w kolejnych dniachAutor komentarza: HahaTreść komentarza: Jaki mróz teraz jest Bonżur merkosur jak mawiał Rafałek światowy a o tym KT milczyData dodania komentarza: 19.01.2026, 13:45Źródło komentarza: W Zamościu temperatura spadła do minus 24 stopni. Sprawdź, co nas czeka w kolejnych dniachAutor komentarza: świecidełko dla niegoTreść komentarza: No odkąd "pomarańczowy" rządzi w Ameryce to tam nie jest bezpiecznie, a Polaków na lotniskach trzepią tak jak przestępców. Prowadzą do dużej hali gdzie są setki migrantów takich jak Polacy i sprawdzają telefony, laptopy , dokumenty, traktują jak śmiecie. Mój "sen o Ameryce" prysł jak bańka mydlana.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 10:22Źródło komentarza: Kamizelka kuloodporna i hełm dla każdego PolakaAutor komentarza: HahaTreść komentarza: Do komunistycznego wypranego mózgu szczur Giertych za 90 mln uciekł do włoch ale cudownie go wyczyścili i jeszcze odszkodowanie dostał NEO praworządnieData dodania komentarza: 19.01.2026, 10:00Źródło komentarza: Byliśmy blisko blackoutu, cyberprzestępcy chcieli wyłączyć w Polsce prąd. Cyfrowe czołgi już tu sąAutor komentarza: HahaTreść komentarza: Wymienić rząd i będzie koniec kretynizmuData dodania komentarza: 19.01.2026, 09:51Źródło komentarza: 2026 rokiem kolejek. Dowody i prawa jazdy do wymianyAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Jaki to idiota zapewniał nas rok temu że planeta płonie RafałekData dodania komentarza: 19.01.2026, 09:50Źródło komentarza: W Zamościu temperatura spadła do minus 24 stopni. Sprawdź, co nas czeka w kolejnych dniach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama