Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:19
Reklama

Bodaczów: Wyprzedzanie skończyło się wypadkiem. 21-latek trafił do szpitala

27-latek wyprzedzał ciągnik rolniczy i zahaczył o betonowy przepust. Samochód odbił się od niego i uderzył w ciągnik. Poszkodowany został 21-letni pasażer.
Bodaczów: Wyprzedzanie skończyło się wypadkiem. 21-latek trafił do szpitala
Kierowca busa chciał wyprzedzić ciągnik.
Autor: Fot. KMP Zamość

Do wypadku doszło w miejscowości Bodaczów, 3 sierpnia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem marki Opel nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania jadącego przed nim w kierunku Michalowa ciągnika rolniczego z przyczepą. 

W trakcie wykonywania tego manewru zjechał na pobocze, najeżdżając na znajdujący się tam uskok i uderzył w betonowy przepust, a następnie tyłem samochodu w ciągnik rolniczy – podaje starszy aspirant Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. 

Kierującemu zetorem 34-latkowi z gminy Nielisz nic się nie stało. 27-letniemu mieszkańcowi gminy Szczebrzeszyn także nic. Ucierpiał za to pasażer busa – 21-latek z gm. Szczebrzeszyn. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PfffTreść komentarza: Większych bzdur dawno nie słyszałem, aż jakoś ciężko mi to nawet skomentować, lepiej przemilczeć głupotę władz....Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:14Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama