Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 11:51
Reklama

Zamość: Awanse w więzieniu

Obchody Narodowego Święta Niepodległości, jak co roku, stały się okazją do uroczystego wręcznia awansów i odznaczeń funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Zamościu.
Zamość: Awanse w więzieniu
Autor: Fot. kpt. Jarosław Małecki/ZK Zamość

Zorganizowano to w miniony czwartek, 25 listopada. Funkcjonariusze ZK odebrali awanse i odznaczenia z rąk Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie płk. Dariusza Bernata.

– W gronie awansowanych na wyższe stopnie służbowe znalazło się 11 oficerów, dwóch funkcjonariuszy zostało awansowanych w korpusie chorążych oraz 27 w korpusie podoficerskim – informuje kpt. Jarosław Małecki, rzecznik prasowy zamojskiego więzienia.

Płk Bernat wraz z  płk. Jackiem Zwierzchowskim, dyrektorem ZK Zamość wręczyli także dwie srebrne i dwie brązowe odznaki  „Za Zasługi w Pracy Penitencjarnej”. 

Czytaj także: Zamojscy policjanci świętują i awansują (LISTA)

Czytaj także: Święto Policji 2021. Awanse funkcjonariuszy z Biłgoraja (LISTA)

Czytaj także: Święto w hrubieszowskiej komendzie. 36 funkcjonariuszy awansowało (LISTA, ZDJĘCIA)

Czytaj także: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanseOceń

Napisz komentarz
Komentarze
jaś 30.11.2021 10:43
A zwykli pensjonariusze znowu pominięci , bez nich praca awansowanych nie miała by sensu.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama