Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 07:17
Reklama

Szukali staruszka i znaleźli. Jak profesjonaliści

Córka 86-latka napisała list z podziękowaniami, podkreślając w nim profesjonalizm działania policjantów z Tomaszowa Lubelskiego. Bo skutecznie przeprowadzili poszukiwania jej zaginionego ojca.
Szukali staruszka i znaleźli. Jak profesjonaliści
Autor: Fot. policja.pl

Chodzi o zdarzenie z wtorku, 2 listopada. Starszy pan wyszedł z domu i bardzo długo nie wracał. Rodzina zaczęła się niepokoić. Zaginięcie 86-latka zgłoszono policji.

Czytaj także: Kobieta wdzięczna tomaszowskim policjantom napisała list

Dyżurny natychmiast przekazał rysopis mężczyzny wszystkim patrolom oraz wysłał do domu seniora policjantów, którzy przeprowadzili szczegółowy wywiad z córką zaginionego.

– W takich sytuacjach bardzo ważny jest czas podjęcia działań oraz informacje odnośnie miejsc, do których zaginiony mógł się udać – podkreśla Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszówie Lubelskim.

Policjanci sprawdzali adresy i miejsca, w których starszy pan mógł przebywać i znaleźli 86-latka, a później bezpiecznie odwieźli do domu. Niedługo po tym do koemndanta tomaszowskiej jednostki wpłynął list od kobiety, która podziękowała za profesjonalizm i zaangażowanie w poszukiwanie jej ojca.

Czytaj także: Dzielnicowa namówiła mężczyznę na odwyk. Jego żona jej podziękowała

Czytaj także: Starszy pan się zgubił. Pomogli mu młodzi ludzie

Czytaj także: Dzielnicowa na medal. Sierż. szt. Aneta Baranowska nagrodzona przez ministra


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pełny profesjonalizm Zimna głowa i gorące sercerce 05.11.2021 19:35
Profesjonalizm w każdym calu. Jak cwiczenia odebali dzieci z dziecakami terytorialsami pewnie przed wyjazdem na granice to uj wie o co im chodzi . Kosowo w skali micro sobie w Dębince zrobili. Jakieś puste beczki jakieś kolczatki, dzieciaki nabuzowane jak by prawdziwą misje miały hahahah. Masakra W realnym zagrożeniu na prawdziwej misju presji nie wytrzymają jak tak sie podniecają rolą na wiejskiej drodze.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama