Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 08:37
Reklama

Duże Przedsiębiorstwo: Meble Polskie

Firma Meble Polskie powstała w 1992 roku. Dziś jest jednym z największych pracodawców w regionie i jednym z najnowocześniejszych zakładów pracy.
Duże Przedsiębiorstwo: Meble Polskie

Główna siedziba Mebli mieści się przy ulicy Strefowej 10 w Zamościu, zaś Zakłady Produkcyjne Meble Polskie znajdują się w Zamościu przy Strefowej 10 oraz w Zawadzie koło Zamościa. Od początku istnienia przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, materacy oraz łóżek sypialnianych. Produkuje je m.in. dla takich koncernów jak IKEA.

– Nasze wyroby znalazły uznanie wśród szerokiej grupy odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Opierając się na nowoczesnych technologiach, w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wysokiej jakości surowce pozyskiwane od naszych zaufanych odbiorców

– mówi Janusz Fijałek, założyciel i właściciel firmy.

Meble Polskie to jeden z największych pracodawców w regionie. Spośród blisko 550 pracowników, około 40 procent stanowią kobiety. Wszyscy mają możliwość szkoleń i awansu zawodowego. Sprawną i efektywną pracę pracownikom umożliwiają nowoczesne linie technologiczne. Firma współpracuje ponadto z lokalnymi dostawcami, wspierając rozwój tutejszego rynku.

– Jesteśmy dumni z tego, co już udało się nam osiągnąć, ale ciągle stawiamy na rozwój firmy i poszerzenie gamy naszych produktów. Wszystko to z myślą o naszych klientach, ponieważ zmieniamy i rozwijamy się dla Was – zapewnia właściciel. Dodaje, że zakład cały czas się rozwija i rodzą się nowe pomysły na jego ulepszenie i rozbudowę.

Meble Polskie są sponsorem miejscowej drużyny piłki ręcznej MKS Padwa Zamość. Właściciele przedsiębiorstwa udzielą się też społecznie. Chętnie wspierają akcje charytatywne.

Firma po raz kolejny została zgłoszona do plebiscytu Perły Biznesu. Prestiżową nagrodę otrzymała w pierwszej edycji plebiscytu, w 2018 była wyróżniona w kat. Duże Przedsiębiorstwo i zdobyła 3 miejsce w kategorii Inwestor Roku. W obecnej edycji staruje w kategorii Duże Przedsiębiorstwo.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obywatel 28.07.2021 00:43
Bardzo duzo ludzi sie tam juz przewinęło.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama