Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:31
Reklama

Kobieta Sukcesu: Joanna Patron

Joanna Patron – właścicielka pracowni rękodzieła i sklepu z artykułami plastycznymi „W Ramach Sztuki” tworzy rzeczy niebanalne, a radością z tworzenia rękodzieła zaraża innych. To kolejna kandydatka w kategorii Kobieta Sukcesu.
Kobieta Sukcesu: Joanna Patron
Joanna Patron

Pracownia rękodzieła i sklep artystyczny W Ramach Sztuki w Zamościu działa od 2016 roku.

To miejsce idealne dla miłośników tworzenia, szukających rzeczy niepowtarzalnych i klimatycznych, w którym można rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem.

– Chciałam stworzyć miejsce, jakiego kiedyś sama szukałam. Takiego, w którym można się czegoś nauczyć i miło spędzić czas. To moja pasja, wymarzyłam sobie, że będzie moją pracą. Dla mnie nie ma problemów, są wyzwania, dlatego szybciej, czasem wolniej, ale idę zawsze do przodu – mówi o swojej działalności właścicielka W Ramach Sztuki.

Joanna Patron prowadzi warsztaty artystyczne z powertexu, mix mediów, stylizacji mebli i ścian. Na miejscu – w pracowni przy ul. Bazyliańskiej, ale też wyjazdowe w całym regionie. Artykuły artystyczne i hobbystyczne do tworzenia oferuje w sklepie stacjonarnym i internetowym.

– Kobiety, które do mnie trafiają, odkrywają w sobie głęboko ukryte pasje i talenty, to jest wspaniałe. Przychodzą czasem niepewne, że cokolwiek potrafią, a po czasie widzę jak pięknie tworzą dla siebie i bliskich. Jak pięknie odmieniają swoje wnętrza. Jaki osiągają spokój poprzez tworzenie. To mnie motywuje i uszczęśliwia – mówi Joanna Patron.

Bez wątpienia pracownia „W Ramach Sztuki” była trafionym pomysłem na działalność, bo klientów (tych stałych i tych ciągle nowych) jest mnóstwo. Po lekkim przestoju spowodowanym obostrzeniami wz. z COVID-19, w wakacje Joanna Patron zamierza pełną parą ruszyć z warsztatami i realizacją nowych pomysłów.

Właścicielka W Ramach Sztuki może się pochwalić wieloma dyplomami, certyfikatami i nagrodami. Jednak to nie one są dla niej miarą sukcesu.

– Niektórzy skupiają się tylko na wielkich osiągnięciach, a ja doceniam moje małe sukcesy, które prowadzą mnie dalej, które dodają mi skrzydeł. To sytuacje, kiedy sama sobie udowadniam, że mogę więcej. Nie porównuję się do innych, to też mój sukces. Dyplomy są ważne, ale miarą sukcesu dla mnie są ludzie. Wspaniali ludzie, których poznaję na swojej drodze. Jestem za to wdzięczna – kończy Joanna Patron.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrumAutor komentarza: Różo KrzyżowiecTreść komentarza: O masz. Polka a czemu Netugorie , Fatima a nie Lourdes? Jak ktoś wierzy w cuda to go w domu nawiedzi .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:26Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama