Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 21 kwietnia 2026 21:31
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Kobieta Sukcesu: Jagoda Kupiec

Jagoda Kupiec prowadzi firmę butikową w branży kreatywnej – GOLDIER. Dwa lata temu założyła też Fundację Zibera, która ma na celu wspieranie kobiet w ich rozwoju osobistym oraz zawodowym oraz aktywizację do życia społecznego. Przedstawiamy Państwu kolejną kandydatkę w plebiscycie Perły Biznesu.
Kobieta Sukcesu: Jagoda Kupiec
Jagoda Kupiec

W biznesie Jagoda Kupiec zaczęła działać bardzo wcześnie. Tuż po maturze założyła swoją pierwszą firmę. Później wyjechała na studia biznesowe do Anglii. Dużo podróżowała, szukając jednocześnie pomysłu na siebie.

– Mój brat często się śmiał i mówił: „Bo ty powinnaś być smilling manager”. Tak on wiedział, że nie usiedzę w miejscu, lubię załatwiać sprawy i jeszcze utrzymywać przy tym dozę dobrego humoru – mówi Jagoda Kupiec. Gdy w 2015 r. wróciła do Zamościa, miała już pomysł, ale, jak mówi, mógł tu nie zaistnieć.

– Wtedy nie było trendu, praca zdalna nie była znana, więc pracowałam zdalnie z kawiarni. Ale ile godzin można siedzieć w kawiarni? Ile kaw można wypić? A do tego jeszcze czysta kalkulacja ekonomiczna i stąd zrodził się pomysł na miejsce Baza by Goldier, gdzie każdy może przyjść i popracować – uzasadnia Jagoda Kupiec.

Baza by Goldier jest miejscem stworzonym pod firmę GOLDIER łączącym biznes ze sztuką. Nic w nim nie jest przypadkowe. Każdy, kto do niego przyjdzie, czuje, że jest w centrum.

Firma Goldier oferuje usługi wsparcia w biznesie – głównie w branży kreatywnej oraz usługi graficzne. Drugi filar działalności firmy Goldier to przestrzeń Baza by Goldier przy ulicy Pereca 10 w Zamościu. Przestrzeń działa na zasadzie open space – każdy może wynająć ją na godziny. Można tam popracować, zrobić sesję zdjęciową, wystawę, nagrać film, zrobić projekcję filmu dla grupy osób. Tego na tutejszym rynku nie było.

Właścicielka Właścicielka w przyszłości planuje otworzyć patio przy Baza by Goldier. Dalej zamierza promować przedsiębiorczość wśród lokalnej społeczności - planuje w przyszłości ruszyć z autorskimi warsztatami o edukacji finansowej. Czym dla tak zaradnej i przedsiębiorczej kobiety jest sukces?

– Moim sukcesem jest świadome doświadczanie życia i po części reżyserowanie go, znam kierunki dokąd zmierzam i ta podróż jest bardzo ciekawa. To bogactwo doświadczeń jest moim sukcesem. Ważnym dla mnie sukcesem jest też samotne macierzyństwo. Moimi najlepszymi nagrodami są: moje dzieci, wolność oraz intuicja, to, że widzę kilka kroków w przód – odpowiada Kupiec.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

123 23.10.2021 22:47
To czym ta pani się zajmuje ? Wynika z treści że niczym konkretnym . Jakież to doświadczenia ma w biznesie to dziewczę (ile lat przepracowało), że chce innym doradzać. Widzę, że fundacyjkę założyło sieje zamęt i miesza w głowach młodym dziewczynom (i zapewne dostaje na to jakieś fundusze). Generalnie jakaś dziwna promocja tej osoby w naszym mieście.

Reklama
Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza Cena: 1770 PLNNowoczesne Mieszkanie po Remoncie – ul. Rolnicza, Tomaszów LubelskiSzukasz komfortowego miejsca, w którym wszystko pachnie nowością? Mam do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i przeszło właśnie generalny remont. Jest gotowe do zamieszkania od zaraz – będziesz jego pierwszym lokatorem po odnowieniu!Układ Mieszkania:Pokój dzienny: Przestronny i ustawny, z wyjściem na balkon.Oddzielna kuchnia: Nowoczesna zabudowa, w pełni wyposażona w nowy sprzętAGD.Łazienka: Stylowo wykończona, wyposażona w pralkę i wygodną kabinęprysznicową.Przedpokój: Z miejscem na odzież wierzchnią.Piwnica: Do dyspozycji najemcy.Standard i Wyposażenie:Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o detale. W kuchni i łazience znajduje się pełne, nowe wyposażenie AGD (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, pralka).Pod blokiem znajduje się przestronny i bezpłatny parking do dyspozycji mieszkańców.Lokalizacja i Okolica:Ulica Rolnicza to świetny punkt na mapie Tomaszowa. Łączy w sobie spokój z bliskością miejskich udogodnień: W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz apteki. W pobliżu znajdziesz zielone tereny idealne na spacer. Dobra komunikacja z centrum miasta oraz szybki wyjazd w stronę obwodnicy.Koszty:Odstępne: 1770 zł / miesiącOpłaty: Czynsz administracyjny + media (prąd, woda, gaz według liczników)Kaucja: 3000 złZainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego!Chętnie odpowiem na pytania i umówię się na prezentację mieszkania.Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!PAULINA [email protected]ółnoc Biuro Nieruchomościul. Żeromskiego 3, 22-400 ZamośćBezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty.Oferujemy również:•⁠ ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości.•⁠ ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej.•⁠ ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości.•⁠ ⁠Uzyskanie świadectwa energetycznego.Data dodania ogłoszenia: 17.04.2026Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PORTOSTreść komentarza: Niech koszty sądowe i odszkodowanie tej pani zapłaci policjaData dodania komentarza: 21.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Kierująca osobówką nie spowodowała kolizji. Sąd Okręgowy uniewinnił ZamościankęAutor komentarza: Użytkownik .Treść komentarza: Panowie dziennikarze KT dlaczego blokujecie moje komentarze ze napisałem prawde ? Dlatego Was to zabolalo !Data dodania komentarza: 21.04.2026, 12:12Źródło komentarza: Z jednej strony rozwój, a z drugiej „nóż na gardle”. Szpital w Tomaszowie Lubelskim czeka na zapłatę nadwykonańAutor komentarza: aeeaTreść komentarza: Ale na pewno ów, pożal się Boże, kierujący miał w życiu dużo do powiedzenia co to sądzi o osobach o innych poglądach, o sąsiadach zza wschodniej granicy, o UE, zielonym ładzie itd.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:23Źródło komentarza: Gm. Jarczów: Samochód miał od 4 dni, odebrano mu go, bo kierował, mając 3 promileAutor komentarza: vl1500Treść komentarza: ale patriota - lokals perełka mniam :)Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:17Źródło komentarza: Gm. Jarczów: Samochód miał od 4 dni, odebrano mu go, bo kierował, mając 3 promileAutor komentarza: RomekTreść komentarza: Chełm to stan umysłuData dodania komentarza: 21.04.2026, 07:41Źródło komentarza: Lubelskie: Agresywny 38-latek znieważył sokistów. Odpowie przed sądem za atak na funkcjonariuszyAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Że też wy się nie wstydzicie generować fejkowe "zdjęcia" i w źródło chatgpt podawać? Zamiana gazety w brukowiec zakończona?Data dodania komentarza: 20.04.2026, 15:24Źródło komentarza: S17 otwiera Zamość na Polskę. Rynek nieruchomości szykuje się na boom
Reklama
Reklama
Reklama