Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:15
Reklama

Gm. Nielisz: Tragiczny pożar domu. Nie żyje 59-latek

Jeden z mężczyzn trafił do szpitala, drugi zginął w pożarze domu. Do tragedii doszło w piątek (19 marca) w nocy w jednej z miejscowości gminy Nielisz.
Gm. Nielisz: Tragiczny pożar domu. Nie żyje 59-latek
Autor: Fot. pixabay.com

– Wydobywający się z budynku dym zauważył  mieszkający na sąsiedniej posesji mężczyzna. To on jako pierwszy był na miejscu pożaru, nie czekając na służby ratunkowe wszedł do środka i wyniósł znajdującego się wewnątrz mieszkania 41-latka – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Później miejscowi znowu weszli do zadymionych pomieszczeń i znaleźli nieprzytomnego 59-latka, właściciela domu. Mężczyzna był reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Wstępne ustalenia wskazują, że zmarł w skutek zaczadzenia. Jego 41-letni kompan z objawami zatrucia trafił do szpitala. 

Strażacy przeprowadzili akcję gaśniczą, a policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Zarządzono sekcje zwłok zmarłego. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia od niedopałka papierosa.

To już kolejny w tym roku w powiecie zamojskim pożar, w którym zginął człowiek. W lutym do podobnej tragedii doszło w Wolicy Śniatyckiej (pisaliśmy o tym TUTAJ), a wcześniej m.in. w Huszczce Małej pod Skierbieszowem (pisaliśmy o tym TUTAJ), w Krasnem w gminie Stary Zamość (pisaliśmy o tym TUTAJ), w Kalinowicach koło Zamościa (pisaliśmy o tym TUTAJ), a także w Zamościu (pisaliśmy o tym TUTAJ).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama