Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:26
Reklama

Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą

Ksiądz z jednej z parafii w gminie Werbkowice kierował samochodem, mimo że był bardzo pijany. We Wronowicach zatrzymali go policjanci. Duchowny nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu.
Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą

Do zdarzenia doszło 15 marca we Wronowicach (gm. Werbkowice). Duchowny jednej z parafii w tej gminie jechał samochodem marki Audi. Auto zatrzymali policjanci z hrubieszowskiej drogówki. Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierowca był w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierujący audi pił alkohol zanim wsiadł za kierownicę. 41-latek nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu. 

 – Jazda w takim stanie nietrzeźwości mogła zakończyć się tragicznie. Dobrze, że nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji – dowiedzieliśmy się od jednego z hrubieszowskich policjantów.   

Więcej o tej bulwersującej sprawie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
byrson 28.04.2022 09:33
*** byrsonsa

Anonim 03.09.2019 23:40
Z całą, pewnością!

Anonim 27.08.2019 00:39
Nie powinno się oceniać takich rzeczy ksiądz osoba publiczna za słowa też przyjdzie kara zobaczycie !

Adr 06.05.2017 11:43
Ksiądz to też człowiek lubi sie na***, *** oczywiście tylko wtedy jak nikt nie widzi heheh żadna nowość jak dla mnie, jedyne pytanie jest moje jak tacy ludzie z 2,6 mogą jeszcze sie poruszać ja bym dawno zasnołem chyba że pił sobie przez dobrych pare dni i tak mu sie zbierało pzdr

Życie gąski 29.04.2017 00:55
Dosyć tych pierdołów, odgrzewania starego kotleta. Pora się brać do roboty i postawić Biedronkę w Turkolandii, tylko nie obok Lidla :) Zatem pilu (ś) pilu (ś) gąski do domu.

123 01.04.2017 23:49
Z pewnoscia pani prezes i elita do ktorej nalezy moze o wiele wiecej powiedziec o tej calej ustawionej akcji z kontrola drogowa. Przypomnijmy sobie sytuacje jak to w listopadzie rok temu rodzina pani prezes nakręcila akcje na ksiedza. Jak to czlonkowie i znajomi z tej rodziny chca byc wszedzie i wszystko wiedziec a na dodatek maja zalatwiane stanowiska pracy. A skoro wszystkich traktujemy jednakowo to niech tak bedzie a nie wprowadzamy podzialy na wiosce. Droga parafianko a propo plotek to mysle ze pani prezes i jej sąsiad moga wiele powiedzieć. ..

Taka jedna 02.04.2017 22:14
Nie jestem katoliczką ale gdyby na pogrzeb bliskiej mi osoby ksiądz przyszedł narąbany i trzeba go było ściągać siłą do zakrystii to też bym to dokładnie zapamiętała i zrobiła wszystko by go już w tej parafii nie było. A pani prezes tolerowała jego wybryk na pogrzebie i przyjeżdżanie autem do szkoły gdy był nachlany.Stanowczo za długo.

123 02.04.2017 23:48
Po pierwsze nikt nikogo nie ściągał. Ale skoro masz takie podejście do zycia to prosze bardzo wierz dalej w wersje pani prezes i jej sasiadow z elity bo oni robia wszystko zeby zniszczyć czlowieka

Taka jedna 06.04.2017 12:16
Ok,To jaka w takim razie jest Twoja wersja? Bo ja znam taką,że ksiądz wyszedł pijany z zakrystii a potem go do niej zaprowadzono by nie robił poruty.

123 06.04.2017 23:42
Taka jedna - trochę dziwny pseudonim jak tam chcesz. Myślę że lubisz ludziom szkodzić bo takiej sytuacji nie było a rzucanie oszczerstw i fałszywych plotek jest bardzo przykre myślę że jesteś na tyle pusta że tego nie zrozumiesz i tak ale z pewnością zaliczyła byś się do miejscowej elity bo jak widzę Chciałabyś o wszystkim wiedzieć i wszędzie wetknąć swój nos

000ppp 07.04.2017 09:32
Hahahahah!!! A jednak byla taka sytuacja bo bylam tam i jestem jej naocznym świadkiem, wiec nie blaznij sie czlowieku publicznie bo przez takich ludzi jak Ty wsie maja opinie zacofanych, bo ludzie slepo wierza i obrazaja kazdego kto im sie sprzeciwi pozdro

Aaaaa 09.04.2017 10:54
Nie było takiej sytuacji na żadnym pogrzebie czemu kłamiesz?

Taka jedna 23.04.2017 15:16
.Kogo obchodzi Twoja opinia o moim nicku? Nie masz się do czego przyczepic?Nick 123 jest z pewnością zupełnie w normie:) To jest właśnie Twoja wiejska mentalnośc-co nie idzie w parze z Twoimi poglądami,czego nie pojmujesz-jest dziwne. Wiele osób widziało pijanego księdza na pogrzebie-no ale Ty nie widziałeś:)

Parafianka 01.04.2017 14:43
Co wy się czepiacie Pani Prezes.myślę że to już jest tak pisane z zazdrości ale Pani Prezes jest na tyle mądra że na pewno nie przejmuje się waszymi oskarzeniami

123 01.04.2017 10:10
Może i wie ale kto by chcial sluchac plotek elity

Taka jedna 23.04.2017 15:17
Widzę,że bardzo Cię boli,że się do elity nie zaliczasz:) Może maści...na ból ***? :)

polak 01.04.2017 10:07
Mysle źe pani prezes mogla by sie wypowiedzieć o roznych sytuacjach w wiosce bo wie duzo

Parafianka 31.03.2017 00:25
Jedno jest pewne szkoda ksiedza a wy dalej drazycie temat no proszę.skończcie już

Parafianka 31.03.2017 00:22
Ludzie jacy wy jesteście chorzy.leczcie się na nogi bo na głowę za pozno.widac ze to już pisze Turkowicka gowniazeria

Pawel 30.03.2017 15:53
Ja tez ! Kazdy musi odpowiedziec na wyrzadzona krzywde ! Ksiadz juz pewnie odpowiedzial za to i zaluje ale Osy z Turkowic nie wiec trzeba pomoc jakos odpokutowac.

Ktoss 30.03.2017 15:43
Oo teraz ja sie postaram tak udupic was jak wy ksiedza :))) Nic nie dzieje sie bez przyczyny :)

Taka jedna 30.03.2017 12:50
Przeciez ten ksiądz napierdzielony uczył dzieci w dwóch szkołach.Dyrekcja i nauczyciele to widzieli,nieraz jak był bardzo "chwiejny" dyrektorzy go do domu odwozili bo-uwaga- on narąbany przyjeżdżał do pracy.Mówili o tym nauczyciele,mówiły dzieci. Cudnie po prostu.Gdyby to był zwykły belfer od razu by z roboty wyleciał.Ale przecież ksiądz może chlać,może pijany odprawiać msze,najwyżej go do innej parafii przeniosą.Księża to swięte krowy na wioskach i to wyłącznie Wasza wina-drodzy mieszkańcy.

Kamil 29.03.2017 21:34
Turkowice. I niczego więcej nie trzeba dodawać. Najmądrzejsza wieś na świecie. Każdy dużo wie, dużo mówi i widać jak pięknie Turkowice się rozwijają. Pamiętam czasy kiedy był tam najlepszy ksiądz, dyrektor i lekarz. Poradziliście sobie z każdym z nich. Co ciekawe, żadnych wniosków czy przemyśleń. Zastanówcie się czasami: skoro jesteście tacy mądrzy, to dlaczego niedługo zaorają tę wieś? Oczywiście, wspominam o tych "najmądrzejszych". Na pewno są tam jeszcze rozsądni ludzie.