Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:06
Reklama

Policja skonfiskowała podróbki na giełdzie w Mokrem. Było tego bardzo dużo

Ponad 800 sztuk odzieży z podrobionymi znakami firmowymi skonfiskowali w niedzielę (10 stycznia) na giełdzie w Mokrem pod Zamościem policjanci wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego. Zatrzymano dwóch Bułgarów. Obaj cudzoziemcy usłyszeli zarzuty.
Policja skonfiskowała podróbki na giełdzie w Mokrem. Było tego bardzo dużo
Autor: Fot. policja.pl

Do policyjnych magazynów trafiły bluzy, czapki i kominy, którymi handlowali dwaj obywatele Bułgarii w wieku 41 i 23 lat. Obu mężczyznom, zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej, za handel sprzedaż podróbek grozi do 2 lat więzienia i przepadek towaru.

Takie akcje policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej są na giełdzie w Mokrem przeprowadzane dość regularnie. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, m.in. TUTAJ i TUTAJ. Jak widać, grożące nieuczciwym handlarzom kary, zupełnie ich nie odstraszają.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama