Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 21 kwietnia 2026 14:51
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Jest 6 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Hrubieszowie i Radecznicy

Oddział uzależnień i stacja dializ w Hrubieszowie, a także szpital psychiatryczny w Radecznicy to 3 spośród 6 nowych ognisk koronawirusa w województwie lubelskim, o których informuje dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie.
Jest 6 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Hrubieszowie i Radecznicy

Na całej Lubelszczyźnie występuje 196 aktywnych ognisk (100 w fazie rozwojowej, 63 w fazie stabilnej, 27 w fazie wygaszania oraz 6 nowych). Jak to wygląda w powiatach Zamojszczyzny?

Powiat biłgorajski

1. DPS dla Kombatantów – w fazie rozwojowej

2. Przychodnia Zdrowia w Biłgoraju – ognisko w fazie wygaszania

3. ARION Szpitale Biłgoraj – Oddział Wewnętrzny- ognisko w fazie rozwojowej

4. DPS w Teodorówce – ognisko w fazie rozwojowej

5.  Arion Szpitale Biłgoraj – Oddział Położniczy – ognisko w fazie wygaszania

6. ARION Szpitale - Oddział Kardiologiczny – ognisko w fazie wygaszania

7. Arion Szpitale Biłgoraj –Oddział Neurologiczny- ognisko w fazie rozwojowej

8. ZUS Biłgoraj - ognisko w fazie wygaszania

9. ZOL Arion Tarnogród- ognisko w fazie rozwojowej

Powiat hrubieszowski

1. SPZOZ w Hrubieszowie – Oddział Wewnętrzny I – ognisko w fazie rozwojowej

2. PZOZ w Hrubieszowie –Odział Ginekologiczno- Położniczy - ognisko w fazie rozwojowej

3. Urząd Gminy Werbkowice - ognisko w fazie rozwojowej

4. Urząd Gminy w Hrubieszowie - ognisko w fazie rozwojowej

5. ZOL Smoligów- ognisko w fazie rozwojowej

6. SPZOZ w Hrubieszowie - Oddział Uzależnień - nowe ognisko

- liczba osób potwierdzonych w ognisku:6

- liczba osób poddanych kwarantannie:5

- liczba osób w izolacji domowej:6

7. Stacja Dializ w Hrubieszowie

- liczba osób potwierdzonych w ognisku:7

- liczba osób poddanych kwarantannie:17

- liczba osób w izolacji domowej:7

Powiat tomaszowski

1. SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim – Oddział Internistyczno-Kardiologiczny – w fazie rozwojowej

2. DPS Tyszowce– ognisko w fazie rozwojowej

3. Stacja Dializ- ognisko w fazie rozwojowej

Miasto Zamość

1.Hematologia Zamojskiego Szpitala Niepublicznego w Zamościu- w fazie rozwojowej

2. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpital Jana Pawła II w Zamościu – w fazie rozwojowej

Powiat zamojski

3. Ognisko –Zakład Opiekuńczo- Leczniczy Biały Domek – Komarów Osada- ognisko w fazie rozwojowej

4. Ognisko - DPS „Pod Modrzewiami” w Szczebrzeszynie -w fazie rozwojowej

5. Ognisko - DPS Ruskie Piaski- w fazie rozwojowej

6. Szpital w Radecznicy - nowe ognisko

- liczba osób potwierdzonych w ognisku:95

- liczba osób poddanych kwarantannie:0

- liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym:185

- liczba osób w izolacji domowej:10

- liczba osób w izolatorium:50

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

W 15.11.2020 08:28
Hrubieszowie starostwo wycofało się z doradztwa zawieszono i utajniono sesje rady.Covid idzie na rympał, wzrosty zachorowań a władza właśnie teraz gdzie ludzie potrzebują pomocy, jak strusie głowa w piasek.Symczuk nie uciekła by przed problemem, a tu dno decyzyjne, na 4 starostów NEMO, czyt nikt.

pracownik 12.11.2020 20:35
w szpitalu w Radecznicy to już tydzień temu było dużo zachorowań i dwie osoby zmarły

Yugo 13.11.2020 16:33
Kto tam w ogóle zarządza?

AA 12.11.2020 13:25
Szpital w Hrubieszowie rządzi. Słabo chyba z higieną.

Reklama
Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza Cena: 1770 PLNNowoczesne Mieszkanie po Remoncie – ul. Rolnicza, Tomaszów LubelskiSzukasz komfortowego miejsca, w którym wszystko pachnie nowością? Mam do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i przeszło właśnie generalny remont. Jest gotowe do zamieszkania od zaraz – będziesz jego pierwszym lokatorem po odnowieniu!Układ Mieszkania:Pokój dzienny: Przestronny i ustawny, z wyjściem na balkon.Oddzielna kuchnia: Nowoczesna zabudowa, w pełni wyposażona w nowy sprzętAGD.Łazienka: Stylowo wykończona, wyposażona w pralkę i wygodną kabinęprysznicową.Przedpokój: Z miejscem na odzież wierzchnią.Piwnica: Do dyspozycji najemcy.Standard i Wyposażenie:Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o detale. W kuchni i łazience znajduje się pełne, nowe wyposażenie AGD (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, pralka).Pod blokiem znajduje się przestronny i bezpłatny parking do dyspozycji mieszkańców.Lokalizacja i Okolica:Ulica Rolnicza to świetny punkt na mapie Tomaszowa. Łączy w sobie spokój z bliskością miejskich udogodnień: W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz apteki. W pobliżu znajdziesz zielone tereny idealne na spacer. Dobra komunikacja z centrum miasta oraz szybki wyjazd w stronę obwodnicy.Koszty:Odstępne: 1770 zł / miesiącOpłaty: Czynsz administracyjny + media (prąd, woda, gaz według liczników)Kaucja: 3000 złZainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego!Chętnie odpowiem na pytania i umówię się na prezentację mieszkania.Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!PAULINA [email protected]ółnoc Biuro Nieruchomościul. Żeromskiego 3, 22-400 ZamośćBezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty.Oferujemy również:•⁠ ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości.•⁠ ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej.•⁠ ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości.•⁠ ⁠Uzyskanie świadectwa energetycznego.Data dodania ogłoszenia: 17.04.2026Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Użytkownik .Treść komentarza: Panowie dziennikarze KT dlaczego blokujecie moje komentarze ze napisałem prawde ? Dlatego Was to zabolalo !Data dodania komentarza: 21.04.2026, 12:12Źródło komentarza: Z jednej strony rozwój, a z drugiej „nóż na gardle”. Szpital w Tomaszowie Lubelskim czeka na zapłatę nadwykonańAutor komentarza: aeeaTreść komentarza: Ale na pewno ów, pożal się Boże, kierujący miał w życiu dużo do powiedzenia co to sądzi o osobach o innych poglądach, o sąsiadach zza wschodniej granicy, o UE, zielonym ładzie itd.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:23Źródło komentarza: Gm. Jarczów: Samochód miał od 4 dni, odebrano mu go, bo kierował, mając 3 promileAutor komentarza: vl1500Treść komentarza: ale patriota - lokals perełka mniam :)Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:17Źródło komentarza: Gm. Jarczów: Samochód miał od 4 dni, odebrano mu go, bo kierował, mając 3 promileAutor komentarza: RomekTreść komentarza: Chełm to stan umysłuData dodania komentarza: 21.04.2026, 07:41Źródło komentarza: Lubelskie: Agresywny 38-latek znieważył sokistów. Odpowie przed sądem za atak na funkcjonariuszyAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Że też wy się nie wstydzicie generować fejkowe "zdjęcia" i w źródło chatgpt podawać? Zamiana gazety w brukowiec zakończona?Data dodania komentarza: 20.04.2026, 15:24Źródło komentarza: S17 otwiera Zamość na Polskę. Rynek nieruchomości szykuje się na boomAutor komentarza: tokerTreść komentarza: BrawoData dodania komentarza: 20.04.2026, 14:56Źródło komentarza: Zamojskie Zawody Modeli Balonów. Najmłodszy uczestnik zmagań miał 7 lat, najstarszy – 77
Reklama
Reklama
Reklama