O tragicznym odkryciu policjanci zostali poinformowani 9 stycznia. Na ciało 62-latka natknęła się postronna osoba w wypełnionym wodą wyrobisku na terenie kopalni piachu. Wstępne oględziny nie wskazywały na udział w zdarzeniu osób trzecich (na ciele zmarłego nie stwierdzono obrażeń, które mogłyby na to wskazywać).
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze