Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:12
Reklama

Zamość: Maseczki od Caritas dla policjantów

Sporą ilość maseczek ochronnych otrzymali dzisiaj zamojscy policjanci od Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Przydadzą się na pewno.
Zamość: Maseczki od Caritas dla policjantów
Autor: Fot. KMP Zamość

W dobie koronawirusa policjanci są tą grupą, która na zdalną pracę przejść nie może. Codziennie wykonują swoje obowiązki, które często wiążą się z koniecznością bezpośredniego kontaktu. Dlatego tak ważne jest, by mundurowi byli odpowiednio wyposażeni w środki ochrony osobistej. Zarówno maseczki, jak rękawiczki i płyny do dezynfekcji otrzymują na bieżąco od swoich przełożonych, ale takiego "towaru" w czasach epidemii nigdy nie jest za wiele.

Dlatego przekazane dzisiaj maseczki na pewno się funkcjonariuszom bardzo przydadzą. Zostały podarowane zamojskiej komendzie na mocy porozumienia między Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej a NSZZ Policjantów.

Podarki zostały przekazane przed siedzibą Caritas. Wręczał je ks. Marcin Jakubiak, a odbierał m.in. asp. Mariusz Pawlik, wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów w Zamościu. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama