Do makabrycznego odkrycia doszło 9 marca w Woli Obszańskiej (gm. Obsza) podczas oglądania przeznaczonej do sprzedaży posesji. – Ujawnione w pustostanie szczątki ludzkie zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych – powiedziała nam Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.
Sekcja zwłok została przeprowadzona w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na razie nie wiadomo na 100 proc. co było przyczyną śmierci, choć śledczy podejrzewają, że mogło dojść do samobójstwa przez powieszenie, ale wiadomo za to, kim był denat. Badania genetyczne wykazały, że to Stanisław M.
– Materiał DNA pobrany został po rozpoczęciu akcji poszukiwawczej – informuje Anna Rębacz, szefowa Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. –Badania genetyczne wykazały, że to szczątki zaginionego mieszkańca gminy Obsza.
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


![Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ] Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-uroczysta-gala-z-okazji-30-rocznicy-utworzenia-zwiazku-gmin-lubelszczyzny-galeria-zdjec-1765968180-16.jpg)
![The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ] The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-the-voice-of-glowacki-ix-przesluchania-w-ciemno-za-nami-galeria-zdjec-1765968608-35.jpg)
![Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA] Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-przedstawiciele-lubelszczyzny-w-radzie-rolnictwa-przy-prezydencie-rp-zdjecia-1765967904-14.jpg)












![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze