Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:09
Reklama

A takie ładne, jak prawdziwe... Policja przejęła podróbki

Sportowe bluzy i spodnie, koszulki i leginsy zostały w niedzielę (26 stycznia) odebrane dwójce handlarzy z giełdy w Mokrem pod Zamościem. Bułgarzy odpowiedzą za sprzedaż podrabianej odzieży.
A takie ładne, jak prawdziwe... Policja przejęła podróbki
Autor: Fot. KMP Zamość

Odzież przejęli zamojscy policjanci i funkcjonariusze urzędu celno-skarbowego, którzy wspólnie zrobili "nalot" na podzamojskie targowisko. Szukali podrabianej odzieży i na giełdzie w Mokrem ją znaleźli.

CZYTAJ TAKŻE: BUŁGAR WPADŁ Z PODRÓBKAMI W MOKREM

Na stoisku, które obsługiwał 31-letni obywatel Bułgarii natrafili na ponad 400 podrabianych bluz, koszulek i leginsów. Jego 54-letnia rodaczka również handlowała ciuchami z logo znanych marek. Straciła ponad 140 spodni dresowych.

CZYTAJ TAKŻE: HANDLARKA MUSIAŁA ODDAĆ PODRÓBKI

Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Odpowiedzą za posiadanie i wprowadzanie do obrotu towarów z zarejestrowanymi znakami, których nie mieli prawa używać. To przestępstwo, za które grozi nawet do 2 lat więzienia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
wow 27.01.2020 18:06
to w takie zimno tez stoją?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama