Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 20:05
Reklama

Koniec płatnej miłości. Policja w agencjach towarzyskich

Usługi świadczone były dyskretnie, dlatego niektórym do głowy nie przyszło, że wynajmująca po sąsiedzku mieszkanie kobieta zajmuje się prostytucją. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili sieć agencji towarzyskich w 24 miastach południowo-wschodniej Polski, w tym w Zamościu i Biłgoraju.
Koniec płatnej miłości. Policja w agencjach towarzyskich
Prokurator zarzucił zatrzymanym popełnianie przestępstw polegających na czerpaniu korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby w ramach zorganizowanej grupy przestępczej.
Autor: Fot. CBŚP

Rzeszowski departament Prokuratury Krajowej od ub. roku prowadzi śledztwo dotyczące gangu sutenerów. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że przestępcy prowadzili agencje w 24 miastach na terenie 5 województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Funkcjonariusze CBŚP postanowili we wtorek (21 stycznia) przeprowadzić skoordynowaną akcję. Wzięło w niej udział prawie 150 policjantów. Jak informuje CBŚP, część zatrzymań miała "bardzo dynamiczny" przebieg.

Cały artykuł na ten temat dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zuch 28.01.2020 13:43
Ta ,koniec ,dobre sobie.

eros 28.01.2020 09:12
Agencje mają się dobrze wystarczy wejść na ROKSA działa po staremu .Wiadomo że pod latarnią najciemniej .Policjanci też korzystają z usług burdeli i często czerpią zyski ,taki to jest biznes . Dziennikarzom proponuję samym sprawdzić jak to jest z tym fantem [ sex za pieniądze ] i wtedy napisać prawdę i tylko prawdę .

eros 28.01.2020 09:12
Agencje mają się dobrze wystarczy wejść na ROKSA działa po staremu .Wiadomo że pod latarnią najciemniej .Policjanci też korzystają z usług burdeli i często czerpią zyski ,taki to jest biznes . Dziennikarzom proponuję samym sprawdzić jak to jest z tym fantem [ sex za pieniądze ] i wtedy napisać prawdę i tylko prawdę .

milicjant 28.01.2020 06:59
Porażka a nie akcja wzorowa .Pytanie czy połowa policjantów umie czytać ? Kronika wiele im nie pomoże .

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama