Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:41
Reklama

Gm. Komarów Osada: Nie chcemy wegetować przy chlewni!

Mieszkańcy Wolicy Śniatyckiej napisali do wójta gminy Komarów-Osada protest w sprawie planowanej w ich miejscowości budowy dwóch chlewni. Uważają, że takie inwestycje mogą znacząco i negatywnie oddziaływać na ich zdrowie oraz na całe środowisko.
Gm. Komarów Osada: Nie chcemy wegetować przy chlewni!
Autor: Fot. pixabay.com

Nasza wieś zbudowana jest na planie kwadratu, w środku którego planowane są obie inwestycje. A są już w Wolicy Śniatyckiej dwie kurzarnie – martwi się jedna z mieszkanek tej miejscowości. – Już dziś dokuczają nam stamtąd nieprzyjemne zapachy. Jeśli dojdą do nich odory z planowanych chlewni, ludzie będą w olbrzymim kłopocie. Chyba trzeba się będzie wówczas ze wsi wyprowadzić! Dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby chlewnie nie powstały.

 – Obawiamy się, iż wegetując w cieniu tych chlewni, stracimy zdrowie i dobytek naszego życia – dodaje także pani Dorota z Wolicy Śniatyckiej, która skontaktowała się z nami w tej sprawie.

Kategoryczny sprzeciw

Lista obaw mieszkańców wsi jest bardzo długa. "Uważamy, że jeśli dojdzie do wspomnianej budowy, naruszać ona będzie ład przestrzenny naszego krajobrazu. Zachodzi również uzasadniona obawa zagrożeń sanitarno-epidemiologicznych" – czytamy w petycji sporządzonej przez nich 9 grudnia.

Cały artykuł dostępny jest tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkanka 22.01.2020 13:06
Sprawa z chlewniami zamknięta a Wy publicznie się oczerniacie, ludzie co jest z Wami? Skąd taka nienawiść? Teraz będzie walka przegranych z wygranymi? O to w tym wszystkim chodzi? Nie mierzcie wszystkich jedna miarą, każdy zasługuje na szacunek, komentarze Wasze świadczą tylko i wyłącznie o Waszej kulturze osobistej i o tym, że mimo nie znacie człowieka potraficie go osądzać i oskarżać. Macie pretensje teraz o to, że jest tak a nie inaczej? To, że chlewni nie będzie, nie świadczy to o tym, że nie powstanie reszta zaplanowanych kurników, kto odpowie za to, że mieszkańcy nie wiedzieli o ich pozwoleniach na budowę? Niektóre pozwolenia były wydane w 2017r. Gdzie Pani sołtys jeszcze nie była sołtysem, więc kto za to odpowie? Tego nikt nie widzi? Solidarność naszą sami sobie oceńcie a raczej jej brak!

XYZ 22.01.2020 14:46
Oto skutki nie czytania obwieszczeń

Felicity 21.01.2020 18:44
Należy też docenić to że Pan radny Edward Schab przekazał tutaj informację o odejściu inwestorów od planowanej inwestycji.Wg.moich przewidywań wiedziałam ,że jest bardzo duże prawdopodobieństwo ,że taką decyzję Inwestor podejmie.I przez to nie stracą a zyskają u większości ludzi .A inwestycję pewnie zrealizują w innym miejscu i nie stracą ekonomicznie. A do coniektórych tu komentujących krytykujcie ,ale merytorycznie i z kulturą słowa zwracajcie się do ludzi z którymi się nie zgadzacie!Po co ta nienawiść w słowach!Czy nie umiecie rozmawiać po ludzku?

Ppp 21.01.2020 19:06
Szacunek to dla Pani za jedyne mądre komentarze na tym forum. Pozdrawiam.

antoniowka 21.01.2020 17:38
Pani soltys pewnie z warszawy przyjechala nie mozna jej dogodzić. Kobieto Ty na wsi mieszkasz a nie w Paryżu zejdź na ziemie !!!

Wolica 22.01.2020 11:03
Tam u was nie ma działek na inwestycję?? Wszystko poszło na tzw: intratnych Przetargach

123 21.01.2020 12:19
Jak Pani Sołtys taka dobra jako gospodarz wsi to niech posprząta przystanek na bo tam tylko n....ć to też świadczy o gospodarzu.

Xxx 21.01.2020 15:43
Jaki to gospodarz nawet informacji nie potrafi przekazać prawidłowo, co tu mówić o porządku....

123 21.01.2020 16:21
Masz rację taczka i wont z tąd,nic nie potrafi żużlu jej dajcie pytanie po co mają drogę cemętową ale tżeba wbić szpilę brak kultury chamstwo.

@ 21.01.2020 18:51
pytanie, po co byla szkola na Wolicy ??? jak takie inteligentne wstawiasz komentarze hehehe, w zyciu takich błędów nie widzialam hihihi

134 21.01.2020 19:54
Trzeba przepraszam za błąd

Xxx 22.01.2020 03:02
Nie tszeba przepraszać, ja też tam do szkoły chodziłam i cieszę się, że pani sołtys wcześniej się u nas na wsi nie pojawiła bowiem nawet tych kurników, które są obecnie by nie było.

Ww 22.01.2020 10:15
Oj przeginasz za to można podać do sądu na to jest paragraf.

Zenek 21.01.2020 19:47
Tak może być to są oskarżenia publicznie ktoś może podać cię do sądu.Wiec zastanów się co piszesz bo zniesławiasz cały Urząd

Xxx 21.01.2020 21:15
Może źle się wyraziłem Gospodarz w Rozumieniu Pani Sołtys.

o czym piszesz czlowieku ???? 21.01.2020 18:43
utrzymywanie porzadku jest chyba w kompetencjach gminy a nie soltysa

456 01.02.2020 20:55
Za utrzymanie porzadku na przystanku nie odpowiada sołtys. Krytykujesz, a pewnie spolecznie nigdy nic nie zrobilas/zrobiles. Wiele jest takich osob mocnych w teorii.

Felicity 20.01.2020 21:29
Jeżeli to prawda to pełen szacunek dla inwestorów państwa Sołoduchów(ś....ć na RODO)Brawo chłopakiPieniądze zrobicie,gdzie indziej.A ludzie będą mieli szacunek za waszą decyzję.Najważniejsze to umieć się dogadać z drugim człowiekiem i szanować go!I uczmy się rozmawiać o problemach w naszej gminie nawet o trudnych sprawach .I nie kłócić,wyzywać,atakować bo szkoda życia na przykre sprawy.Lepiej się uśmiechnąć do siebie i szczerze porozmawiać z kulturą.

Igor 20.01.2020 19:34
Szto tam roda, kuda budiem oj rabotać?

Felicity 21.01.2020 19:03
Igor zacznij śpiewać jak Twój imiennik Igor Kamerenko i wszyscy przyjdziemy na Twój koncert:-)) Pobawimy się!To będzie lepsze niż kłótnie w komentarzach!A praca fizyczna u tiebie budu ni tu to to. tam nie bójsia o eto!

Igor 22.01.2020 02:47
Dobry Pan i rabotu da i pokuszać kak cóś padnie.

antoniówka 22.01.2020 10:55
Ludzki człowiek

Xlxag 20.01.2020 17:31
Wystarczyło spokojnie dojść do porozumienia z inwestorami a nie robić szum, ale spokojnie teraz będzie że wszystko dzięki pani sołtys i że w sprawę zaangażował się kandydat na wójta p. Marucha, ale dobrze że sprawa się dobrze zakończyła dla mieszkańców

Schab Edward 20.01.2020 15:32
Dla wszystkich zainteresowanych P.Sołduchowie wycofali się z budowy chlewni w Wolicy Śniatyckiej

Mieszkaniec 20.01.2020 18:58
Panie Radny. Obowiązuje wszystkich RODO , bez nazwisk. Pozdrawiam.

Yy 20.01.2020 19:45
No to koniec tematu. No może, chyba że zwolennicy teraz będą protestować

Mieszkanka 20.01.2020 09:16
Pytanie ile osób było na spotkaniu 40może50 a reszta może ta reszta jest za budową to oni się nie liczą też są mieszkańcami tej wioski oni też mają swoje zdanie i trzeba z nim się liczyć bo wy jak PiS kto nie jest z nami to wróg.

Mieszkanka 20.01.2020 12:23
Tak, policzyć nie trudno a wziąść pod uwagę to, że niektórzy pracują i nie mogli uczestniczyć w spotkaniu albo osoby starsze schorowane, które nie miały jak na nie dotrzeć. Podpisów na liście osób przeciwnych było ponad 100 więc, nie róbmy tutaj dochodzenia. Ludzie skończcie już tą dyskusję tutaj bo to się robi już śmieszne, większość nie ma pojęcia jak sprawa się ma, a najwięcej się udzielają. Poczekajmy na rozwój sytuacji, postępowania w toku, czekamy na decyzję i tyle wszystko się samo wyjaśni, tutaj nie ma co gdybac. Kto jest za czy kto jest przeciw, bo już z tego co zauważyłam to Ci co są za bardzo krzywo patrzą się na tych co są przeciw. Pragnę przypomnieć, że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo głosu i nie roztrzygajcie tego co komu się podoba a co nie! Po co to wytykanie? Nie rozumiem w ogóle tej sytuacji, nikt nikomu chyba nie narzuca z góry swoich teorii. Ludzie to nie te czasy chyba, że niektórzy jeszcze żyją w takich przekonaniach. Ale to już jest kwestia indywidualna, to jak np. jedna osoba pracuje a cała rodzina jest za budową bo przecież ten ktoś może stracić pracę? To brzmi tak jakby dziecku od urodzenia wmawiać, że musi być tym kim my sobie wymarzyliśmy. Takie przekonania są już trochę szkodą społeczną na rzecz społeczeństwa i na rzecz własnej rodziny. Nie nam to oceniać, każdy żyje wg swoich przekonań i będzie silnie stał za swoim i nic nam to nie da. Trudno jeżeli czyjeś życie jest tak bardzo od kogoś zależne, że jest w stanie zmieniać swoje poglądy na tą rzecz i godzić się na takie warunki mieszkaniowe swoje ale też swoich dzieci, które narazie nie mają nic do powiedzenia. Trzeba myśleć przyszłościowo nie tylko co jest dzisiaj ale co będzie kiedyś i na jakie straty spisujemy teraz siebie ale też w przyszłości nasze rodziny. Tak jak już wyżej wspomniałam, nikt nie ma wpływu na decyzje innych i musimy to uszanować, nie wiemy czym tak naprawdę kierują się te osoby. Czy są to rodziny, przyjaciele czy dobrzy znajomi inwestora, pracownicy czy nawet uzależnieni od nich ludzie w jakiś sposób z którymi dobrze żyją i znają się wspaniale. Ok wszystko dla wszystkich ale pytanie? Od razu nasuwa się pytanie? Czy inwestor jest wobec nas tak bardzo łaskawy? Czy rozumie wg protest mieszkańców? Czy ma jakieś resztki godności człowieka? i będzie na tyle człowiekiem żeby zrozumieć i odpuścić? Czas pokaże, ile osób zrozumie to po fakcie, kiedy być może już będzie za późno, bo teraz oczy przysłania osłona dymna. Kiedyś w nocy podczas upałow brzydki zapach będzie spędzał nam sen z powiek, gdyż nie będzie można otworzyć okna żeby przewietrzyc dom. Decyzja należy do każdego z osobna, każdy będzie miał to na co się pisze. Pozdrawiam wszystkich

Yy 20.01.2020 14:08
100 to i tak mniejszość połowa wsi jest za budową to ich zdanie się nie liczy co mamy tutaj jak grupa ludzi nie chce to wszyscy mają być za mamy demokrację każdy może mówić tak jak uważa i nikt nie może swojego zdania mu narzucać

Mieszkanka 20.01.2020 14:57
Proszę się odnieść do komentarza wyżej i nie wypisywać głupot! Tak jak wspomniałeś/łaś skoro jesteś za to po co tutaj piszesz, skoro artykuł był na temat sprzeciwu? Czyżbyś chciał/ła narzucić komuś swoje zdanie? Skoro jest Was większość to chyba nie macie o co się martwić? Hmmm

Felicity 19.01.2020 14:49
Naszej gminie potrzeba jest zgoda i wzajemna życzliwość a nie kłótnie! A i jeszcze pozdrawiam obecnego na zebraniu Pana Sekretarza Gminy Stanisława Sieka,który całe swoje urzędowanie konfliktował mnie ze społeczeństwem . Panie Sekretarzu može warto zacząć wprowadzać zgodę między wszystkimi mieszkańcami.I zamiast sporów jako władza wprowadzać porozumienie i zgodę między mieszkańcami.Ma Pan okazję wykazać się cechami dobrego człowieka i urzędnika i poszukać dobrych rozwiązań i w tej sprawie i w moich sprawach.Od nienawiści do normalności jeden krok.Wystarczą dobre chęci,czego Panu życzę.A sobie życzę bym była zadowolona,że żyję w tej gminie,gdzie Pan sprawuje władzę i traktuje mnie jak człowieka takiego samego jak inni mieszkańcy.

Felicity 19.01.2020 14:15
Szacunek dla Pani Sołtys,dla Młodego Mężczyzny,który z energią włączał się merytorycznie w dyskusję dla Pana Tomasza Dudka i dla Wszystkich mieszkańców ,którzy wzięli udział w spotkaniu i dyskusji.Brawo Wy!!TAKiCH MIESZKAŃCÓW POTRZEBUJE GMINA KOMARÓW!!! Myślę,że inwestor,a znam ich i myślę jako niegłupie chłopaki przemyślą sprawę jeszcze raz i nie będą chcieli mieć wrogów w Was mieszkańcach okolicznych wsi.A także zasłynąć w historii Komarowa jako Ci ,którzy zgotowali smród mieszkańcom i historii gminy Komarów.Czego im życzę .,Jest tyle innych miejsc na taką śmierdzącą inwestycję Życzę dobrych rozwiązań dla mieszkańców,inwestora i historycznych miejsc gminy Komarów. Rozmawiajcie merytorycznie,bez złośliwości i uprzedzeń do siebie nawzajem a dojdziecie do porozumienia

CZYSTE Powietrze 19.01.2020 13:10
Zarobki proponowane ledwie starczą na parówki ,10 kilo cukru i papier toaletowy . Bajanie o miejscach pracy i smród okropny komu o co chodzi .Pognać obecną władzę i porządek zrobić . Świnie są w urzędach i chlewie ,nic dodać ,nić ująć .

Ww 20.01.2020 10:28
Oj przeginsz za to można podać do sądu na to jest paragraf.

Z 20.01.2020 12:10
Tak sprawdzałem możesz mieć nie lada problem

Zenek 20.01.2020 14:13
Tak może być to są oskarżenia publicznie ktoś może podać cię do sądu.Wiec zastanów się co piszesz bo zniesławiasz cały Urząd

Też donosiciel 20.01.2020 18:12
Leć z tym cudownym donosem do naszych sądów

API 20.01.2020 18:28
Może warto by było polecieć. Jak inaczej walczyć z bezpodstawnymi oskarżeniami i bezkarnym obrażaniem?

czerwony 20.01.2020 18:51
Dobrze, że jeszcze sądy są po naszej stronie

Xyz 20.01.2020 19:42
I są niezawisłe

pot 20.01.2020 20:04
PIS cały czas pracuje nad tym zeby nie były

Z 22.01.2020 10:11
Trzeba mieć nadzieję, że Pani Wójt do tego nie dopuści bo leżymy i kwiczymy

Z 20.01.2020 19:30
Popieram, można przecież zachowywać się przyzwoicie i nie traktować petentów jak intruzów

Xyz 20.01.2020 18:58
Nie trzeba każdy czyta więc jak zechce to wyciągnie koswekcecje

Mapet show 18.01.2020 20:28
Inwestora zapraszam do Tyszowiec ,Dąbrowa duża pomieści wszystkie wasze nie chciane świnie . Terenu pod dostatkiem i ludzie nic nie powiedzą , gorzej z wodą bo WalPUK skażoną poi mieszkańców .

Xxx 19.01.2020 10:29
Co do miejsca lokalizacji to inwestor dostał mnóstwo propozycji. Były też takie z przystosowaną infrastrukturą, zbiornikami na gnojowicę oraz w pełni zautomatyzowaną mieszalnią pasz. Ale jest też inny aspekt, inwestor pragnie też coś zrobić dla miejscowości, z której się wywodzi, gdzie zatrudnia przecież już sporo miejscowej ludności, płaci ubezpieczenie i świadczenia urlopowe. Pracownicy mogą w końcu wyjechać na wymarzone wakacji. Po zakończeniu inwestycji każdy kto zechce znajdzie tam swoje miejsce. Dziękuję

Anty 19.01.2020 11:41
Propozycji może i miał dużo, ale gorzej z pozwoleniami. Tak sobie myślę, może inwestor niech już ogłosi nabór cv, bo tyłu jest chętnych, że będzie miał problem z wyborem pracownika :D. Ludzie czekają, aż powstaną kurzarnie i chlewnie po to żeby pracować w warunkach trudnych i skażonych, gdzie później miejscowa ludność się wykruszy z powodu chorób na jakie będą narażone. Nie zdajecie sobie ludzie sprawy z zagrożeń zdrowia jakie czyhają w takich warunkach pracy. Oprócz pracowników, którzy tam cudownie zarobią, pojadą na wymarzone wakacje z pieniędzy wypłaconych za zaległe urlopy. Są jeszcze ludzie, którzy tu będą mieszkać i wąchać smród pieniążków inwestora. Mają tak po prostu sami skazać się na takie warunki mieszkaniowe? Gdzie zamiast odpoczywać na WSI, bo Pani wójt już twierdziła, że mieszkańcy że wsi chcą miasto zrobić, otóż nie, ludzie uciekają z miasta na wieś, żeby pooddychac swierzym powietrzem a nie smrodem tyłu inwestycji! Stanowcze Nie! Koniec tego, jeszcze nikt nie wie na co nas stać, bo na wsi niekoniecznie mieszkają wiesniaki, którzy nie wiedzą gdzie się udać i co z tym zrobić. A nie wierzycie? To się przekonacie!

ANTY 19.01.2020 11:45
Przepraszam za literówki i błąd w słowie świeżym. Takie uroki pisania że słownikiem. ?

Miejscowy 19.01.2020 11:56
Brawo.. !!! I tak do niektórych ten przekaz nie dojdzie. W wiecie czego? Bo marzą o wakacjach w górach. Z tego co pracownicy ich mówią to ciężko z wypłata na czas.

Do anty 19.01.2020 14:59
To mi podjeżdża groźbami karalnymi.

Anty 19.01.2020 17:15
W odp do gróźb karalnych. Kłania się czytanie ze zrozumieniem ?

Antoniowkowy 19.01.2020 12:02
Ta wypowiedź inwestorem mi podjeżdża hehe

Mieszkanka 19.01.2020 13:01
To będą specjalne kojce dla nas w tych chlewniach? A wczasy to gdzie niby? Pani wójt was zatrudniła na strażaków, konserwatorów, radnych, kierowców i innych takich to macie wszystko płacone, ale z naszych podatków. Twoich rodziców czy dziadków też pewnie musieliśmy utrzymywać to może wy tam idźcie do "pracy"

On z gminy 19.01.2020 21:49
Zgadza się mają zatrudnienie w gminie rodzinami(każdy wie o kogo chodzi a jest takich osób dużo tatuś pracuje w jednym miejscu, córka w szkole, brak kierowca itp) Pensja im leci z naszych podatków. Sprzeciwiasz się pani wójt to trzeba cię zniszczyć. Gmina zadłużona. Cis przynosi straty (oglądałem sesje i są na minusie ). Po co było budować taka wielka świetlice na Ruszczyźnie wystarczyło by pół budynku na tyłu mieszkańców. Utworzone coś tam dla dzieci będzie i będzie przychodziło 5-8 a budynek na 300 osób. A wszytko to z podatków mieszkańców. Mowa była na sesja o budowie biblioteki i mieszkań socjalnych te mieszkania dostaną zasłużeni dla pani wójt. Każdy wie jak w gminie jest brak kompetencji pracowników, nie znają przepisów.

Taki tam ziomek 19.01.2020 22:08
Dobrze piszesz polać Ci za to. Przyglądam się waszym wszystkim wpisom i widzę że są trzy podziały. Ludzie wójtowej, ludzie inwestora (sąsiedzi, rodzina ,pracownicy) Oraz Ci co nie chce żyć w chlewie i za nimi trzymam stronę. Zabrać dzierżawę i nie sprzedawać pola inwestorowi bo z tego co ludzie gadają to nie których do dziś nie splacil i Ci ludzie boją się odezwać bo już kasy nie odzyskają. Mowie ludzie różnią mówią ale w każdej legendzie jest dzblo prawdy.pozdrawiam i walczcie ludzie nie róbcie sobie chlewni z podworkow

M.ieszkanka 20.01.2020 14:19
Oj mieszkanka pewnie jest nie zorientowana strażakiem jest się harytatywnie ,radnego jak i sołtysa wybiera wieś to co ma to do żecz piszesz po to żeby ludzi bardziej skłóci na tym to wszystko polega.

xyz 22.01.2020 13:27
O jak miło, sami altruiści ci radni

Felicity 25.09.2021 06:39
Kto skłóca ludzi w gminie Komarów Osada?Czy czasami nie władza w myśl zasady "dziel i rządź"? Pewnie jesteś zwolennikiem Pani Wójt,bądź pracownikiem jej podległym ìi korzystarz z wszelkich przywilejów jakie daje władza swoim,więc o tym nie wiesz.Poqiedz w której gminie jest bardziej skłócone społeczeństwo i dzieją się takie sprawy jak w gminie Komarów?

Mieszkanka 17.01.2020 21:20
Dla zainteresowanych Przesyłamy link ze spotkania, każdy może sobie sam ocenić teraz jak to wszystko wygląda. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vMuNBo4BK3Q

Mieszkaniec 17.01.2020 21:26
Liczę że na kolejne spotkania będzie telewizja tv Zamość a gdzie ta wasza telewizja TVP Lublin. Informowanie mieszkańców po przez tablice ogłoszeń jest to stare nikt nie czyta ogłoszeń propozycje założyć zakładkę na stronie gminy dla mieszkańców gdzie mogą czytać i wstawiać swoje informacje.

Mieszkanka 18.01.2020 15:31
To jak na spotkaniu Pani Wojt potraktowała Panią Sołtys to jest bardzo nie na miejscu, najlepiej obrócić kota ogonem i udać świętego. Publicznie szydzić tak z osoby i zalać winę to lekka przesada. Proponuję Pani sołtys przy następnym załatwianiu takich spraw włączyć dyktafon i nie będzie miała Pani Wójt nic do powiedzenia.

Xxx 18.01.2020 18:49
A może to jest prawda ,a prawda boli jak widać.hahhaaaa.

Yy 18.01.2020 18:55
Czarno na białym jest napisane po prostu chciała ludzi wprowadzić w błąd tylko dlaczego może to jest po prostu taki zamiar.

Xxx 18.01.2020 19:07
Ja np. nie widzialem szydzenia a ze Pani Soltys nie przyznala sie do pisania komentarzy pod "psełdonimem" to też swiadczy o człowieku

Xxx 19.01.2020 08:20
Pani Sołtys pewnie specjalnie ludzi wprowadza e błąd bo może ma w t interes ,taki sołtys to wstyd ale niech ludzie zobaczą ,bardzo dobrze że była telewizja to wszyscy się dowiedzą jakiego Wolica ma Sołtysa.

XYZ 19.01.2020 10:03
Oczywiście, bo sołtys dobry jak się nie odzywa i robi to co Pani wójt powie, a jak ktoś nie zgadza się z tym zdaniem to już zaczyna się nasiadanie na człowieka, który jest za tym, żeby coś zrobić. O czym Wy mówicie? Słyszeliście rozmowę? Nie macie ludzie o niczym pojęcia, piszecie głupoty, wydaje Wam się, że macie rację. Przejrzyjcie na oczy, skończyły się czasy wchodzenia P. WÓJT W D...

:( 21.01.2020 19:09
sam piszesz pod pseudonimem , to co zarzucasz komus ????

Yy 19.01.2020 10:05
Nie rozumiem o co ta sprzeczka? Przecież ta stara powiedziała, że już zadecydowała, pomimo iż inwestor nie płaci podatków gdyż inwestuje, to i tak jest to intratne przedsięwzięcie dla gminy przyjęte przez aklamację wsi.

Mieszkanka. 19.01.2020 10:41
Taką Sołtys co okłamuje społeczeństwo to tylko na taczki i wynocha zdała od nas.

Lol 19.01.2020 11:13
Bo Pani Wójt tak powiedziała? Ciekawe kto to taki mądry i komu Pani sołtys tak bardzo przeszkadza, Pani wójt bardzo trudno się widzę sprzeciwić. Może jedźmy do gminy z kwiatami w podziękowaniach za zorganizowane spotkanie z wielkim uszanowaniem dla Pani Wójt. Po przekazaniu informacji P. sołtys o braku zainteresowania spotkaniem z mieszkańcami P. WÓJT. Jakoś dziwnie szybko doszło to do gminy i żeby oczyścić swoje złe zamiary rada gminy natychmiast wręcz zaplanowała termin spotkania. Czy to nikogo nie dziwi? Wszystko było zrobione dla zatuszowania złych intencji P. WÓJT i najlepiej zagłuszyc sumienie swoje zwalając to na złą interpretację informacji P. Sołtys.

Koleżanka 19.01.2020 14:04
Popieram! Nam potrzebny taki sołtys, który skrupulatnie będzie wykonywał polecenia jedynie słusznej władzy w osobie Pani Wójt, obecnie i w przyszłości nam panującej, obawiał się konsekwencji i represji za niewykonanie co mu przykazała. Kiedyś to byli sołtysi, nie to co teraz.

Mieszkaniec 16.01.2020 17:48
Władza nie pozwoli na nakręcenie filmiku. Jeszcze jej to zaszkodzi(wybory itp) że ktoś to może później użyć.

Xxx 16.01.2020 18:42
Mamy już potwierdzenie z TVP LUBLIN

Mieszkaniec innej gminy 16.01.2020 19:45
TVP LUBLIN pokaże urywek tego spotkania a tu trzeba pokazać od początku do końca a tak pokażą wygodny wycinek dla gminy a niekorzystny dla inwestora. Tak to działa. Liczę na to że dodacie tutaj link z tego spotkania. Jestem mieszkańcem innej gminy ale temat jest bardzo ciekawy

xxx 18.01.2020 11:49
I jak na złosć tobie władza pozwoliła nakręcić filmik.

Misiu 19.01.2020 14:10
Bo to dobra władza jest i praworządna też jest