Jakiś człowiek przejeżdżający dzisiejszej nocy przez Jarosławiec zauważył w rowie volkswagena. Zatrzymał się, by sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje przypadkiem pomocy. Gdy otworzył drzwi, uderzyła go silna woń alkoholu. Kierowca był kompletnie pijany i dość nieudolnie usiłował wyjechać samochodem na jezdnię.
Świadek zdarzenia natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki i wezwał policję. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 45-latka ponad 3 promile alkoholu. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze