W konkursie brały udział szkoły z niewielkich miejscowości, liczących nie więcej niż 50 tysięcy mieszkańców. Trzeba było zgłosić się do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i programu mLegitymacja szkolna, a także przygotować pracę plastyczną pt."Smart szkoła".
Z tej okazji skorzystało przeszło 1600 szkół z całej Polski, najwięcej z Mazowsza i Lubelszczyzny. Wśród laureatów znalazło się sześć placówek z powiatu biłgorajskiego, w tym dwie z gminy Księżpol.
W nagrodę szkoły w Majdanie Starym i Korchowie Pierwszym otrzymać mają mobilne pracownie multimedialne. W każdej znajdzie się 16 laptopów .
Nagrody dostaną tylko te placówki, ale program mLegitymacja będzie wdrażany we wszystkich szkołach gminy Księżpol. Uczniowie nie będą musieli używać tradycyjnych legitymacji, bo dostęp do nich będzie poprzez aplikację w telefonie.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze