Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 13:32
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Dołhobyczów: Na murawie i pod siatką walczyli o puchar wójta i starosty

Piłkarze nożni rywalizowali, aby zdobyć nagrodę wójta Dołhobyczowa, a siatkarze walczyli o puchar starosty. Zawody odbyły się pod koniec sierpnia w Majdanie (gm. Dołhobyczów). W obu konkurencjach najlepsze były ekipy z Przewodowa.
Gm. Dołhobyczów: Na murawie i pod siatką walczyli o puchar wójta i starosty

Autor: Fot. UG Dołhobyczów

W zawodach wzięło udział w sumie osiem zespołów, po cztery w każdej kategorii.

Wśród piłkarzy wygrali zawodnicy z Przewodowa, pokonując Dołhobyczów, Majdan i Żniatych. Statuetkę dla najlepszego zawodnika zdobył Piotr Mosakowski. W rozgrywkach w piłce siatkowej kolejność była następująca: Przewodów Młodzi, Dołhobyczów, Przewodów Starsi, Majdan. Za najlepszego gracza został uznany Kamil Wach.

Organizatorami tegorocznych rozgrywek sportowych byli: wójt gminy Dołhobyczów, Stowarzyszenie Aktywni z Przewodowa i mieszkańcy Majdanu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Czytelnik 07.09.2019 22:02
Chyba Masakowski

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama