Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:04
Reklama

Rolnik znalazł w kombajnie... pocisk z czasów wojny

Jesienią kopał kombajnem warzywa w ogrodzie, a zimą czyścił maszynę i znalazł w niej...pocisk pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Takiego niecodziennego odkrycia dokonał 49-letni gospodarz z gminy Miączyn.
Rolnik znalazł w kombajnie... pocisk z czasów wojny
Autor: Fot. KMP Zamość

Mężczyzna natrafił na to znalezisko przedwczoraj (wtorek, 29 stycznia). Natychmiast zaalarmował policję, a do czasu mundurowych pilnował, by nikt niepowołany do kombajnu się nie zbliżał. Później zabezpieczeniem maszyny zajęli się policjanci z Miączyna, by wreszcie przekazać niewybuch saperom z jednostki w Chełmie.

Cała akcja przebiegła sprawnie i nikomu nic się nie stało, mimo że znalezisko było naprawdę groźne.

– Pamiętajmy, że odnalezione niewybuchy mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić policję – podkreśla Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama