Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 kwietnia 2024 22:14
Reklama

Modne – szycie na miarę

Od dawna się mówi, że osoby młode chętnie sięgają po szkolenia, bo podnoszenie kwalifikacji i umiejętności jest na czasie. Nastała moda na doszkalanie się, aby podnosić swoje umiejętności, ale też po to, aby nie zostać w tyle. „Szkolenie szyte na miarę” to program dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników.
Modne – szycie na miarę

Osoby planujące udział w szkoleniu podejmują swoje decyzje, które często niosą za sobą wiele oczekiwań i nadziei na znalezienie pracy, podwyżki czy awansu. Oferta szkoleń, z których można skorzystać, jest szeroka i bogata. Często też można spotkać się z opinią, że dostępna oferta nie spełnia oczekiwań, a program jest mało atrakcyjny. Uczestnicy rynku pracy mają możliwość skorzystania ze „Szkoleń szytych na miarę”. Co to jest? „Szkolenie szyte na miarę” (bon szkoleniowy)* – jest dopasowane indywidualnie do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań. Dodatkowym atutem jest to, że uczestnicy mają wpływ na to gdzie i kiedy odbędzie się szkolenie.

Taka forma wsparcia to bardzo dobra opcja dla osób, które w krótkim czasie chcą szybko zdobyć nowe umiejętności czy kwalifikacje. Sytuacja na rynku pracy ulega szybkim zmianom i wymaga od nas odpowiedniej wiedzy. Osoby, które chcą skorzystać z możliwości doszkalania się poprzez udział w szkoleniu dopasowanym indywidualnie, mogą skorzystać ze wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Wsparcie w ramach PO WER udzielane jest przez urzędy pracy działające na terenie całego województwa lubelskiego. Głównym celem programu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób z grupy NEET**. Osoby, które są zainteresowane udziałem w „Szkoleniu szytym na miarę” powinny kontaktować się z urzędem pracy zgodnie z miejscem zameldowania.

* Bon szkoleniowy – jest instrumentem aktywizacji bezrobotnych do 30 r.ż., stanowiącym gwarancję skierowania bezrobotnego na wskazane przez niego szkolenie oraz opłacenia kosztów, które zostaną poniesione w związku z podjęciem szkolenia.

** Osoba z grupy NEET – zgodnie z definicją przyjętą

w PO WER – jest to osoba w wieku 15-29 lat, która spełnia łącznie 3 warunki: nie pracuje, nie kształci się, nie szkoli.

 

Punkt informacyjny PO WER

ul. Lubartowska 74 A, I piętro, pokój 100

20-092 Lublin

tel.: 81 46 35 349, 605 903 493

e-mail: [email protected]

http: power-wuplublin.praca.gov.pl/strona-glowna/

 

 

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy GOLDSUN
ReklamaBaner reklamowy Kronika Tygodnia
ReklamaBnaer reklamowy firmy Kronika Tygodnia
ReklamaBaner reklamowy b - dodatek
ReklamaBaner B1
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Nie Wstyd jest wam nawet POmyśleć by zostać Policjantem kierwińskiego ??? Ludzie nie mają szacunku do policji która bije , pałuje i gazuje protestujących jak rolników w Warszawie ! Lub jak strzela do górników !!! Chcecie zostać takimi ZOMOWCAMI ??? ! Co na to Wasze rodziny, znajomi ? Wstyd !!!Data dodania komentarza: 28.04.2024, 13:04Źródło komentarza: Biłgoraj: Policja otworzyła swoje drzwi [ZDJĘCIA]Autor komentarza: OlaTreść komentarza: Może Pani rozwinąć?Data dodania komentarza: 28.04.2024, 10:46Źródło komentarza: PERŁY BIZNESU 2022: Gadu-Gadu – Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne Alicja Bosak (Średnie Przedsiębiorstwo)Autor komentarza: RYCHOTreść komentarza: ZAMOŚCIANIE SKĄCZYŁO SIĘ ŁAŻENIE PO URZĘDACH KOLESIData dodania komentarza: 28.04.2024, 10:01Źródło komentarza: Zamość: Nieoficjalne wyniki wyborów. Rafał Zwolak nowym prezydentemAutor komentarza: MIESZKANKATreść komentarza: O LABOGA COŚ TAKIEGO CUDData dodania komentarza: 28.04.2024, 09:54Źródło komentarza: Kobieta leżała bez oznak życia, a przechodnie nie reagowali! Dopiero policjanci ruszyli na pomoc FILMAutor komentarza: GabrielaTreść komentarza: Ja uważam, że bardzo dobrze że policjanci akurat byli w pobliżu że mogli udzielić kobiecie fachowej pomocy i dzięki temu uratowali jej zdrowie. A przechodnie powinni mieć w sobie więcej empatii i nie bać się drugiemu człowiekowi pomóc. Ja nigdy bym nie przeszła obojętnie obok leżącego człowieka czy dziecka. Postawmy się w sytuacji gdyby nam się coś stało i byśmy leżeli i by każdy człowiek przechodził obojętnie obok Was a mózg niedoltleniony jest po 4 min nie podjęcia udzielania pierwszej pomocy czyli bylibyśmy roślinka bądź zmarli na miejscu. Powinno się więcej edukować szkolić w Polsce z pierwszej pomocy. Wtedy by ludzie przełamali strach. Jako Polka składam Wielkie podziękowania dla policjantów którzy wtedy pomogli tej kobiecie. Jesteście wielcy !! Brawa dla policjantów.Data dodania komentarza: 28.04.2024, 09:13Źródło komentarza: Kobieta leżała bez oznak życia, a przechodnie nie reagowali! Dopiero policjanci ruszyli na pomoc FILMAutor komentarza: SapiensTreść komentarza: Chłopiec zginął bandycko pobity. Odebrano mu wszystko. Za taki czyn sprawcy powinni odpowiedzieć tym samym. Pobicie za pobicie. Śmierć za śmierć. Tak, jak sobie zasłużyli. Wtedy byłoby sprawiedliwie. Trzeba wrócić do zasad starego sądownictwa i skutecznie eliminować plewy, aby społeczeństwu żyło się lepiej.Data dodania komentarza: 28.04.2024, 08:53Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI: Kto odpowie za śmierć Eryka? Właśnie rusza proces
Reklama
Reklama