7 / 18
GMINA JÓZEFÓW
Ks. prałat Stanisław Dziwulski (74 l.), posługujący w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie w latach 1975–1978.
Aleksandra Szpinda (84 l.), była nauczycielka w Hamerni, Długim Kącie, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim.
Teresa Sawicka (88 l.), wieloletni kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Józefowie, nauczycielka języka polskiego i historii oraz zastępca dyrektora w Szkole Podstawowej i Liceum w Józefowie, otrzymała Nagrodę Drugiego Stopnia Ministra Oświaty i Wychowania za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz Złoty Krzyż Zasługi.
Reklama

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)



