Piękny początek wiosny z Dermedicą

  • 16.04.2018, 13:54 (aktualizacja 18.04.2018, 06:57)
  • Bartłomiej Wojnarowski
Piękny początek wiosny z Dermedicą
Dwie laureatki ostatniej edycji "Metamorfoz z Kroniką" powitały wiosnę poddając się zabiegom upiększającym w Centrum Medycznym Dermedica.

Agnieszka Rajch, która zwyciężyła w ostatniej edycji "Metamorfoz" poddała się zabiegowi upiększającemu Restylane ( o wartości 1200 zł), a Małgorzata Sokołowska, która zajęła II miejsce metamorfozie wartej 800 zł.  

Najpierw obie panie spotkały się z dr Joanną Budzyńską-Włodarczyk, dermatologiem, specjalistą z medycyny estetycznej Centrum Dermedica, która opowiedziała im o szczegółach zabiegów, jakie je czekają i rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat. Wspierał ją Robert Guz z firmy Galderma, która była partnerem i sponsorem zabiegów. 

Po zabiegach na obie panie czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez kadrę Arte Hotel Zamość.

Bartłomiej Wojnarowski

Zdjęcia (48)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe