Szukamy dziewczyny na okładkę Kroniki Tygodnia

  • 6.03.2018, 06:00 (aktualizacja 09.03.2018 11:36)
  • ak
Szukamy dziewczyny na okładkę Kroniki Tygodnia Fot. pixabay.com
Dzień Kobiet to najlepsza okazja, by zrobić coś dla pań. Redakcja "Kroniki Tygodnia" chce przedstawicielkom płci pięknej dać szansę zaprezentowania się na naszych łamach. Ogłaszamy nowy plebiscyt. Szukamy dziewczyny, której zdjęcie ozdobi niedługo okładkę KT.

Wyszliśmy z założenia, że każda kobieta jest piękna i każda zasługuje na to, by być podziwianą. Nikt w to wątpić nie powinien. A nawet jeśli są niedowiarki, przekonamy ich do naszych racji i liczymy, że panie nam w tym pomogą.

Jesteś pełnoletnia? Chcesz zrobić coś dla siebie? Wziąć udział w zabawie i zapewnić sobie pamiątkę na całe życie? Nasz plebiscyt jest właśnie dla Ciebie! Wyślij nam swoje ulubione zdjęcie. Takie, na którym Twoim zdaniem wyglądasz najpiękniej i które pokazuje, jaka jesteś naprawdę. Niech inni też to zobaczą i podziwiają.

Fotografie możecie nam przekazywać mejlem na adres: [email protected], wysyłać poprzez wiadomości na Facebooku albo pocztą tradycyjną (ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość). Ważne, aby każde zgłoszenie zawierało również imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, a także numer telefonu kontaktowego.

Zdjęcia, które otrzymamy, będziemy publikować w "Kronice Tygodnia", na naszym portalu i stronie facebookowej. Spośród wszystkich fotek nasi czytelnicy wybiorą tę jedną jedyną, która później ozdobi okładkę naszego tygodnika.

Na Wasze zgłoszenia czekamy przez dwa tygodnie, do 20 marca.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 7.03.2018, 06:42
Skoro ma to być kobieta a nie manekin to dajcie kogoś z TZ. Przecież się nie obrażą
juror
juror 14.03.2018, 07:58
Aneta Urbanowicz dobrze wygląd z TZ
Wojtek
Wojtek 6.03.2018, 09:45
Proszę bardzo Panna Krystyna Pawłowicz. W/g mnie bardzo odpowiednia.
men
men 6.03.2018, 10:32
Moim zdaniem to stare pudło a nie wamp kobieta ,diabeł z nią by zdurniał

Pozostałe