Zamość: Zaśpiewają dla Niepodległej. III Festiwal Piosenki Wojskowej w ZDZ

  • 23.02.2018, 10:38 (aktualizacja 14.03.2018, 15:21)
  • bw
Zamość: Zaśpiewają dla Niepodległej. III Festiwal Piosenki Wojskowej w… Zakład Doskonalenia Zawodowego
Już po raz 3. Szkoły im. Jana Kilińskiego Zakładów Doskonalenia Zawodowego zorganizują Konkurs Piosenki Wojskowej. Do uczestnictwa w konkursie zaproszeni są uczniowie klas gimnazjalnych województwa lubelskiego. Zgłoszenia można nadsyłać do 16 marca br.

Konkurs piosenki pod tytułem ,,Niepodległa 1918-2018'' ma na celu popularyzację piosenki patriotycznej i wojskowej. Tegoroczna edycja będzie miała wyjątkowy charakter, bo zostanie zorganizowany się w 100-lecie polskiej niepodległości. Festiwal odbędzie się 23 marca 2018 r.  w Siedzibie Szkół im. Jana Kilińskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu, ul Peowiaków 3, 22-400 Zamość. Bezpośrednio przed festiwalem, od 9:00 do 9:30 w odbędzie się rejestracja uczestników. O godzinie 10:00 konkurs otworzy powitanie gości i występ Nieetatowej Orkiestry Wojskowej. Po występach zgłoszonych uczestników organizatorzy zapraszają na ciepły poczęstunek.

- Pieśni patriotyczne i piosenki wojskowe stanowią piękna lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury. W Polsce powstały wspaniałe piosenki wojskowe, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Piosenki wojskowe były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu – przekonują organizatorzy

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem skrzynki e-mail: [email protected] do 16 marca 2018 roku poprzez przesłanie karty zgłoszenia udziału wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku.

Redakcja ''Kroniki Tygodnia'' objęła wydarzenia patronatem medialnym.

Poniżej zamieszczamy kartę zgłoszeniową, zgodę na przetwarzanie danaych - które trzeba przesłać w zgłoszeniu konkursowym na [email protected] a także regulamin konkursu.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe