Tomaszów Lubelski: Pomóż ratować Filipka. Charytatywny koncert w TDK

  • 18.02.2018, 06:00 (aktualizacja 18.02.2018, 08:10)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Pomóż ratować Filipka. Charytatywny koncert w TDK
Dla Filipka Stanibuły, małego, chorego chłopca, zbierane będą pieniądze podczas koncertu charytatywnego, który dzisiaj (18 listopada) o godz. 12 odbędzie się w Tomaszowskim Domu Kultury.

Na scenie TDK wystąpią przed publicznością Michał i Waldemar Mleczko, a także zespoły "Wzór skróconego myślenia", "VisMaior", JazzGot". Nie będzie żadnych biletów, ale organizatorzy liczą, że każdy z widzów wrzuci choćby parę złotych do puszki.

Pieniądze są potrzebne, aby ratować życie Filipka Stanibuły. Chłopiec cierpi na niezwykle rzadkie schorzenie genetyczne jakim jest autoimmunizacyjny zespół limfoproliferacyjny. Jedyną szansą, aby na zdrowie jest dla dziecka przeszczep komórek macierzystych.

Pieniądze zebrane podczas dzisiejszego koncertu zostaną przekazane na konto fundacji DKMS.

A już na początku marca kolejne wydarzenia, które w Tomaszowie lubelskim odbędą się właśnie dla Filipka. Szczegóły na plakacie poniżej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe