Zamość: Jak jest w kosmosie? Dzieci pokazały, jak to widzą

  • 16.02.2018, 16:00
  • ak
Zamość: Jak jest w kosmosie? Dzieci pokazały, jak to widzą
Oskar Wróbel, Justyna Korneluk, Kornelia Typek, Lena Wołoch, Julia Burda i Magdalena Borowiec tak pięknie namalowali "Latanie w przyszłość", że przeszli do kolejnego etapu konkursu organizowanego przez Międzynarodową Federację Lotniczą.

Konkurs ma zasięg międzynarodowy, ale zanim odbędzie się finał, organizowane są eliminacje regionalne i krajowe. W Zamościu przeprowadził je Aeroklub Ziemi Zamojskiej. Do rywalizacji przystąpili młodzi plastycy biorący udział w zajęciach prowadzonych przez Marię Śliczniak w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak” i ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni”.

Jurorzy zdecydowali, że spośród mnóstwa obrazków najpiękniejsze są te stworzone przez Oskara Wróbla, Justynę Korneluk, Kornelię Typek, Lenę Wołoch, Julię Burdę i Magdalenę Borowiec. Ich dzieła trafią do siedziby FAI (MIędzynarodowej Federacji Lotniczej) i tam oceniane po raz kolejny.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe