Krynice: Walentynki w bibliotece. Dla zakochanych w... książkach

  • 11.02.2018, 15:06
  • ak
Krynice: Walentynki w bibliotece. Dla zakochanych w... książkach Fot. BP Gminy Krynice/Archiwum
Będzie naprawdę moc atrakcji i ciekawe nagrody. Biblioteka Publiczna Gminy krynice szykuje walentynkową akcję dla czytelników.

Środa 14 lutego będzie w krynickiej bibliotece wyjątkowym dniem. Przygotowano go pod hasłem "randka z książką". Każdy, kto tego dnia odwiedzi placówkę, może liczyć na niespodziankę.

Będą do rozlosowania m.in. zestawy książek o miłości ze specjalnymi zakładkami w kształcie serc. W walentynkową atmosferę ma wprowadzać nastrojowa muzyka i odpowiednia scenografia ze "ścianką miłości", na tle której będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Atrakcji będzie więcej. Jakich? Przekonają się ci, którzy w środę odwiedzą bibliotekę w Krynicach między godz. 8 a 16.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
booclick.pl
booclick.pl 12.02.2018, 14:07
NA WALENTYNKI najlepszy prezent to książka :) https://www.booclick.pl/prezen…

Pozostałe