Wydarzenie: Elena Rutkowska i Cygańskie Czary na gali Perły Biznesu

  • 08.02.2018, 10:00 (aktualizacja 08.02.2018, 10:03)
  • ak
Wydarzenie: Elena Rutkowska i Cygańskie Czary na gali Perły Biznesu Fot. cyganskieczary.pl
Dzisiaj obradować będzie kapituła plebiscytu Perły Biznesu, a jutro w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu odbędzie się wielka gala, podczas której oficjalnie ogłoszone zostaną wyniki. Wieczór uświetni Elena Rutkowska wraz z artystami, którzy współtworzą z nią rewię estradową "Cygańskie Czary".

Artyści zaprezentują muzyczno-taneczne widowisko pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy.. romansów rosyjskich. Ten pełen wigoru i radości życia program będą mieli okazję w piątkowy wieczór oklaskiwać goście gali Perły Biznesu.

 

 

 

Przypomnijmy, że zainicjowany przez redakcję Kroniki Tygodnia plebiscyt ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą.

Nagrody przyznane zostaną w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017 oraz Ambasador Biznesu. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jasiek
jasiek 13.02.2018, 16:40
Błagam nie pokazujcie tego bratkowskiego
wodzirejj
wodzirejj 13.02.2018, 15:43
Cyganom [biznesu] grali i śpiewali prawdziwi cyganie

Pozostałe