Team na medal!

  • 08.02.2018, 09:21
  • tomt
Team na medal! fot. Suchowiczteam
Przed kilkoma dniami w czasie Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny Wojciech Suchowicz otrzymał wyróżnienie od ZOZPN za działalność na rzecz promocji piłki nożnej. Wczoraj zaś kolejny raz potwierdził, że na taką nagrodę jak najbardziej zasłużył.

W corocznym  Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa LZPN  Suchowiczteam Wólka Panieńska zajął drugie miejsce, ustępując pola jedynie AZS Biała Podlaska. W Piaskach rywalizowało siedem drużyn, w tym trzy z Zamojszczyzny.

Wyniki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska: 1:0 z Dubler Opole Lubelski. 1:0 z LKS Wierzchowiska, 1:0 ze Spart Biłgoraj, 2:0 z Gaudium Zamość, 9:0 z SP Bystrzejowice i 0:3 z AZS Biała Podlaska.

Trzecie miejsce zajęła Sparta, a czwarte Gaudium.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe