Perły Biznesu. Rozstrzygnięcie i gala już wkrótce

  • 06.02.2018, 08:15 (aktualizacja 08.02.2018, 14:00)
  • Kronika Tygodnia
Perły Biznesu. Rozstrzygnięcie i gala już wkrótce
Zakończyliśmy już przyjmowanie głosów. Kandydaci, którzy w poszczególnych kategoriach uzyskali ich najwięcej, zostaną poddani ocenie kapituły. Ta zbierze się w najbliższy czwartek, 8 lutego. Dzień później odbędzie się wielka, uroczysta Gala Pereł Biznesu, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było. Laureaci zostaną uhonorowani specjalnie na tę okazję wykonanymi, pięknymi statuetkami i dyplomami.

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". 

Na łamach "Kroniki Tygodnia" prezentowaliśmy zgłoszonych przez Państwa kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017 oraz Ambasador Biznesu. 

 – Zainteresowanie plebiscytem "Perły Biznesu" przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że na Zamojszczyźnie jest tak wiele firm i przedsiębiorców zasługujących na docenienie. Z przyjemnością uhonorujemy ich pamiątkową, specjalnie na tę okazję wykonaną statuetką i tytułem, który będą mogli wykorzystywać w celach promocyjnych – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia".

Zakończyliśmy już prezentacje i głosowanie. Prezentujemy listę kandydatów z liczbą głosów, które otrzymali. Kandydaci, którzy uzyskali najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu. Nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

Całość zakończy wielka, uroczysta gala, która odbędzie się 9 lutego w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu. 

Kto otrzymał najwięcej głosów? Szczegóły w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

PERŁY BIZNESU - POZNAJ FIRMY I PRODUKTY BIORĄCE UDZIAŁ W PLEBISCYCIE

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 06.02.2018, 20:42
Jakie perły - wały

Pozostałe