Zamość: Karnawałowa impreza w Carskich Koszarach. Na szczytny cel

  • 20.01.2018, 08:31
  • ak
Zamość: Karnawałowa impreza w Carskich Koszarach. Na szczytny cel Fot. pixabay.com
Hotel Carskie Koszary i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu są organizatorami charytatywnego balu. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła m.in. redakcja Kroniki Tygodnia.

Charytatywne Ostatki w Carskich Koszarach zaplanowano na początek przyszłego miesiąca. Warto rezerwować sobie czas na sobotę 3 lutego (godz. 20). Gwarantowana jest świetna zabawa przy muzyce zespołu Krzysztofa Stopy. Organizatorzy proponują też znakomite menu, m.in. powitalne drinki, przystawki, cztery dania ciepłe, desery, sałatki i napoje.

Udział w wydarzeniu kosztuje 150 zł od osoby. Bilety wstępu są już do kupienia w Hotelu „Carskie Koszary” na ul. Koszary 11 w Zamościu (tel. 84 530 39 12).

Ale ważne jest również, że dochód z balu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Krok za krokiem". Pieniądze są potrzebne na zakup nowego autobus.

Patronat honorowy nad balem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, a medialny nasza redakcja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe