Horodło: Gimnazjaliści najlepsi w konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

  • 20.01.2018, 15:00
  • ak
Horodło: Gimnazjaliści najlepsi w konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe… Fot. ZS w Horodle
Aleksandra Ciężka, Daria Gryciuk, Michał Gruszka i Piotr Petrycki to gimnazjaliści z Horodła, którzy zajęli pierwsze miejsce i awansowali do kolejnego etapu w konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

Trzeci etap tego konkursu odbył się przed kilkoma dniami w Strachosławiu w powiecie chełmskim. Uczestniczyło w nim 8 najlepszych drużyn z gmin reprezentujących Parki Krajobrazowe: Chełmski, Strzelecki i Sobiborski . Uczniowie musieli wykazać się wiedzą nie tylko na temat parków krajobrazowych, ale też z zakresu biologii, ekologii, ochrony środowiska i geografii.

Ekipa z gimnazjum przy Zespole Szkół w Horodle zajęła pierwsze miejsce i zapewniła sobie awans do eliminacji wojewódzkich. Indywidualnie największą liczbę punktów zdobyli: Aleksandra Ciężka i Piotr Petrycki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe