Miączyn: Sukces gimnazjalistów w międzynarodowym konkursie

  • 18.01.2018, 13:00
  • ak
Miączyn: Sukces gimnazjalistów w międzynarodowym konkursie Fot. Gimnazjum w Miączynie
Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz”, który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach.

Zgłoszeń do tego konkursu było mnóstwo. Nadesłano aż 1871 prac z 202 placówek z Polski, Litwy, Ukrainy, Bułgarii, Serbii i Indonezji. Spośród nich komisja wybrała najlepsze, przyznając 13 nagród specjalnych, 11 nagród i 116 wyróżnień przez kwalifikację do wystawy.

Sukces odnieśli gimnazjaliści z Miączyna Grzegorz Kupiec i Gabriel Sołopa, którzy swoją pracę przygotowali pod kierunkiem Agaty Romańskiej. Ich praca została wyróżniona.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe