Hrubieszów: Nowa strona i bilety online. Dzięki dotacji dla Kina Plon

  • 17.01.2018, 11:03 (aktualizacja 17.01.2018, 11:39)
  • ak
Hrubieszów: Nowa strona i bilety online. Dzięki dotacji dla Kina Plon
Działa już nowa strona internetowa Kina Plon w Hrubieszowie, poza tym można przez internet kupować i rezerwować bilety na seanse. A wszystko to dzięki dotacji z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Hrubieszowskie kino otrzymało ponad 10 tys. zł na realizację projektu  „Wdrożenie elektronicznego systemu sprawdzania biletów oraz modernizacja strony internetowej w Kinie PLON". 

Kierownictwo kina już od jakiegoś czasu wprowadzało udogodnienia dla swoich gości. Dzięki dofinansowaniu z PISF udało się m.in. kupić nowy sprzęt do kasy, który poprawi komunikację pomiędzy klientem a kasjerem, monitor zewnętrzny, elektroniczne czytniki do sprawdzania biletów, a ponadto uruchomiono nową stronę internetową.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe