Sitaniec Technology

  • 09.01.2018, 05:41 (aktualizacja 10.01.2018, 10:59)
  • bw
Sitaniec Technology Sitaniec Technology
Firma Sitaniec Technology istnieje od 2000 roku. Od maja 2017 jej główna siedziba mieści się przy ulicy Kilińskiego 86 w Zamościu. Zatrudnionych jest tam blisko 20 osób.

Podstawowym obszarem działalności Sitaniec Technology jest automatyka przemysłowa. Firma dostarcza zakładom produkcyjnym i fabrykom komponenty używane w urządzeniach i instalacjach przemysłowych. Specjaliści z Sitaniec Technology projektują, wykonują, programują oraz serwisują maszyny i instalacje używane w przemyśle. 

 – Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla procesów przemysłowych. Naszymi klientami są średnie i duże przemysłowe zakłady produkcyjne. Współpracujemy z przedsiębiorstwami wytwarzającymi produkty największych marek, jak również z rozwijającymi się firmami rodzinnymi – mówi Tomasz Szewczyk, właściciel Sitaniec Technology.

Firma ciągle się rozwija. Cały czas poszerza krąg odbiorców oraz zakres dostaw i usług. Aktualnie wdraża produkcję własnych urządzeń elektronicznych do zastosowań przemysłowych oraz rozwiązania zrobotyzowane. Firma koncentruje się głównie na rynku krajowym, ale ma w portfolio instalacje wykonane poza granicami. Aplikacje Sitaniec Technology obecne są już na trzech kontynentach. Jak przyznaje Tomasz Szewczyk najlepszym dowodem uznania są stali klienci, którzy szybko zaufali firmie i jej usługom. 

Sitaniec Technology od trzech lat współpracuje z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu, obejmując patronatem klasę mechatroniki. Wspólnie organizuje z Zespołem Szkół m.in. pokazowe zawody robotów sumo.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe