Doradztwo i Reklama

  • 09.01.2018, 06:00 (aktualizacja 30.01.2018, 22:57)
  • bw
Doradztwo i Reklama DiR
Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2013 r. Jej główna siedziba mieści się przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 4 w Zamościu. Firma zatrudnia 5 osób. Zajmuje się kompleksową obsługą sektora publicznego i prywatnego w zakresie aplikowania o fundusze zewnętrzne, w tym przede wszystkim z Unii Europejskiej.

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy związane z procesem pozyskiwania dotacji, począwszy od doradztwa przy planowaniu przedsięwzięć, znalezienia źródła finansowania, pomocy w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji projektowych, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowanie, przygotowanie dokumentów będących załącznikami do wniosku, aż do rozliczenia projektu.

Inną dziedziną działalności jest reklama, rozumiana jako prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych, ukierunkowanych na pozyskiwanie klientów i rozpowszechnianie oferty wśród potencjalnych kontrahentów. Firmy, które rozpoczynają swoją działalność, poprzez skuteczną reklamę mają możliwość stać się rozpoznawalnymi na rynku, a firmy już istniejące mogą ugruntować swoją pozycję rynkową.

 – Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów – mówi Adolf Wituch, prezes firmy Doradztwo i Reklama. 

Firma działa na terenie województw Polski Wschodniej. W ciągu kilkuletniej działalności  odniosła wiele sukcesów w pozyskiwaniu dotacji na różnego rodzaju projekty, których łączna wartość przekracza 300 mln złotych i dzięki temu jest postrzegana jako rzetelny partner biznesowy.

Doradztwo i Reklama angażuje się także w wydarzenia w regionie, sponsoruje imprezy i przedsięwzięcia o charakterze kulturalno-artystycznym takie jak: festiwale, przeglądy piosenek, wernisaże.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe