Foto-Video Art

  • 02.01.2018, 05:30 (aktualizacja 02.01.2018, 10:05)
  • bw
Foto-Video Art
Firma Foto-Video Art powstała w 1988 r., a jej siedziba znajduje się przy ul. Ludnej 20 w Hrubieszowie. Obecnie zatrudnia 2 osoby. W tym roku obchodzić będzie jubileusz 30-lecia istnienia. 

Od początku działalności Foto-Video Art specjalizuje się w profesjonalnej fotografii i produkcji filmów i nagrań video różnych uroczystości i imprez, a w szczególności ślubów, komunii, studniówek. Posiada własne laboratorium w sieci Fujifilm Polska, gdzie można wykonać odbitki i wydruki fotograficzne dużych formatów, a także zdjęcia do dokumentów.

 – W roku 1990 zakupiliśmy minilab do wykonywania zdjęć, pomysł okazał się sukcesem. Pracowaliśmy wtedy nawet na trzy zmiany. Potem były jeszcze dwa kolejne laboratoria w różnych punktach miasta pod szyldami Kodak Express i FujiFilm. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonywaliśmy odbitki przez Internet. Fotografia cyfrowa zmniejszyła zapotrzebowanie na zdjęcia analogowe. Aby utrzymać się na rynku, rozszerzyliśmy zakres usług o poligrafię i reklamę. Wykonujemy też takie gadżety jak fotokubki, nadruki na koszulkach oraz pieczątki dla firm i instytucji – mówi szef Foto-Video Art Sławomir Kędziera.

Obszar działalności to nie tylko miasto Hrubieszów. Firma obsługuje także klientów z całego powiatu i południowo-wschodniego regionu Polski.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zastosowaniu innowacyjnych materiałów i maszyn zakład Foto-Video Art oferuje usługi najwyższej jakości. Stąd liczne wyrazy uznania klientów indywidualnych i instytucji. Działając w znanej światowej sieci, trzykrotnie zdobyła Złoty Laur Klienta w kategorii Laboratoria Fotograficzne.

W miarę możliwości firma wspiera także instytucje i lokalne wydarzenia kulturalne.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe