Wrota Kultury

  • 27.12.2017, 05:42 (aktualizacja 02.01.2018, 10:17)
  • bw
Wrota Kultury Wrota Kultury
Wrota Kultury to nowy obiekt w Zamościu, który otwarto w murach zabytkowej twierdzy przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Powstał w sierpniu 2017 roku z zaangażowania osób, które chciały ożywić życie kulturalne w Zamościu.

Budynek otoczony jest piękną zielenią, którą można podziwiać z okien lub tarasu. Wystrój wnętrza został zaaranżowany tak, by można było w nim zorganizować spotkania biznesowe lub przyjęcia okolicznościowe. Na jego terenie znajdują się trzy nowoczesne studia, które posiadają powierzchnię od 70 do 130 m2. Wszystkie pomieszczenia połączone są ze sobą drzwiami, dzięki czemu można organizować jeden wspólny duży event lub oddzielne mniejsze wydarzenia.

 – Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zorganizować event, urodziny czy wydarzenie kulturalne tak, jak lubi. Udostępniamy miejsce i swoje doświadczenie. Po zainteresowaniu widzimy, że czegoś takiego brakowało w naszym mieście – mówi szef i założyciel Wrót Kultury Jacek Możdżonek

Wnętrze Wrót Kultury utrzymane jest w stonowanych barwach bieli i szarości, w stylu eko-industrialnym. Przestrzeń można wykorzystać w zależności od potrzeb spotkania i preferencji klienta. Ponadto Wrota Kultury oferują klientom usługi dodatkowe: BarBus, który można wykorzystać do celów promocyjnych imprez i eventów oraz profesjonalny makijaż. W najbliższym czasie zostanie otwarty także drink bar dla gości. 

Wrota Kultury cieszą się coraz większym zaufaniem klientów z regionu, o czym świadczy organizowanie różnorodnych imprez: od urodzin i spotkań towarzyskich, po gale i imprezy takie jak Podsumowanie Zamojskiego Roku Turystycznego 2017.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marzena
marzena 25.01.2018, 18:38
Spotkania towarzyskie Duży plus .A po imprezie skok na bara bara ul. Graniczna 16 b a tam uciechy życia

Pozostałe