MPlaneta

  • 26.12.2017, 10:45 (aktualizacja 02.01.2018, 10:10)
  • bw
MPlaneta MPlaneta
Marka Mplaneta zrodziła się z istniejącej już kilkanaście lat na rynku firmy Masket, która początkowo zatrudniała 7 osób, potem stopniowo zwiększała zatrudnienie do 15.

Obecnie w Mplanecie pracuje prawie 50 osób. Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu firmy powstała marka rozpoznawalna w całym regionie i nie tylko. 

 W chwili obecnej firma jest ogólnopolskim dystrybutorem wielu znanych produktów, m.in. materacy marki Neolux, ale kolejne plany wiążą się także z uruchomieniem własnej produkcji.

Niemal 20-letnie doświadczenie i pochodzenie z rodziny meblarskiej właściciela firmy Masket Piotra Poznańskiego, dało bezsprzeczne podwaliny, aby rozwijać i udoskonalać ofertę mebli dla klientów z Zamościa i z regionu. Mplaneta działa na skalę ogólnopolską dzięki możliwości zakupu poprzez sklep internetowy. Eksportuje meble do Kanady. Dzięki współczesnej technologii i udogodnieniom nie ma ograniczeń, więc firma ma możliwość wysyłki mebli nawet za granicę.

 – Ciągle stawiamy na rozwój przedsiębiorczości w rodzinnym Zamościu. Mplaneta stworzyła  świetne warunki pracy dla niemal 50 osób. W ostatnich latach firma otrzymała dotacje z funduszy Unii Europejskiej i PARP. Dotacje te umożliwiły wprowadzenie wielu innowacji produktowych i marketingowych dających nowe miejsca pracy i wpływ środków finansowych do naszego regionu z całego świata. Zawsze możemy liczyć na wsparcie Urzędu Miasta i naszych partnerów biznesowych – przyznaje założyciel firmy, Piotr Poznański

Dzisiejszy sukces firmy to zaangażowanie jej pracowników, którzy razem z właścicielami budują wspólny sukces.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe