Kraina Ciast i Tortów

  • 27.12.2017, 05:55 (aktualizacja 02.01.2018, 10:08)
  • bw
Kraina Ciast i Tortów Kraina Ciast i Tortów
Cukiernia Kraina Ciast i Tortów Agnieszka Strzelecka istnieje od lutego 2010 roku w Hrubieszowie przy ulicy Ludnej 15. Przedsiębiorstwo zatrudnia 10 osób i zajmuje się produkcją i sprzedażą własnych wyrobów cukierniczych takich jak ciasta, ciasteczka i torty, które zawsze cechuje wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalny smak.

Na życzenie wykonuje torty dekorowane tradycyjnie, stylem angielskim oraz ze zdjęciem – fototorty, na różne okazje: imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie i inne.

Firma działa na rynku lokalnym, a wyroby sprzedaje w dwóch sklepach firmowych. Zapewnia to stałą kontrolę nad jakością i smakiem oferowanych wyrobów cukierniczych oraz grupę zadowolonych klientów. Cukiernia współpracuje z lokalnymi instytucjami, organizacjami i samorządem przy organizacji różnego rodzaju spotkań, konkursów, imprez okolicznościowych, wspierając zarówno pomocą finansową, fundowaniem nagród, jak i zapewnieniem słodkiego poczęstunku uczestnikom własnymi wyrobami cukierniczymi. 

Cukiernia bardzo często spotyka się z uznaniem zadowolonych klientów oraz organizacji i instytucji, które wspiera przy organizacji różnego rodzaju spotkań, konkursów, imprez okolicznościowych. W 2014 przedsiębiorstwo otrzymało złoty medal w Międzynarodowym Konkursie Wystawie Tortów Okolicznościowych EXPO SWEET.

W przyszłości Cukiernia chce postawić na rozwój: własny i większy lokal co zapewni większe możliwości rozwoju firmy, zwiększenie asortymentu oferowanych produktów.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe