Krówka Zamojska z Zamojskiej Manufaktury Słodyczy

  • 27.12.2017, 05:18 (aktualizacja 16.01.2018, 13:02)
  • bw
Krówka Zamojska z Zamojskiej Manufaktury Słodyczy Bartłomiej Wojnarowski
Zamojska Manufaktura Słodyczy "Tęcza" powstała w listopadzie 2014 roku. Siedziba firmy mieści się na zamojskiej starówce przy ul. Solnej 3. Pomysł na założenie takiej firmy był całkowicie przypadkowy. – Chciałyśmy wejść na rynek z czymś innym, czego jeszcze w naszym regionie nie było – przyznaje Halina Kołtun, szefowa Manufaktury Słodyczy.

Produkcji słodyczy założycielki firmy nauczyły się same. W Manufakturze produkowane są  wyroby z karmelu (cukierki i lizaki). Organizowane warsztaty dla grup zorganizowanych, które aktywnie uczestniczą w wyrobie słodyczy i własnoręcznie wykonują lizaki. 

Dodatkowym atutem jest produkcja wyrobów w obecności klientów. Dzięki temu każdy chętny może zobaczyć jak i z czego powstają wyjątkowe słodkości. 

Po roku działalności, asortyment został poszerzony o ręcznie robioną "Krówkę Zamojską". Przygotowuje się ją z zachowaniem najwyższych standardów, z naturalnych składników. To wyjątkowy produkt, ma niepowtarzalny smak i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Cieszy się wielkim powodzeniem wśród klientów. Doceniana jest też przez turystów i gości odwiedzających Zamość, jako słodka pamiątka. "Krówka Zamojska " zamawiana jest również przez firmy. Kto raz spróbował, wraca i ciągle ma niedosyt, bo jest wyborna. Dzięki zaufaniu klientów "Krówka Zamojska" dociera nie tylko do wszystkich zakątków Polski, ale jest także wysyłana do USA, Kanady, Anglii i Niemiec.

 – Naszą dumą jest, zachwyt klientów nad wyjątkowym smakiem "Krówki Zamojskiej" – cieszy się Halina Kołtun.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe