Metamorfozy z Kroniką Tygodnia wygrała pani Agnieszka

  • 19.12.2017, 09:31 (aktualizacja 19.12.2017 10:38)
  • mad
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia wygrała pani Agnieszka
Zwyciężczynią "Metamorfoz z Kroniką" została Agnieszka Rajch. To ona zdaniem czytelników "Kroniki Tygodnia" przeszła najbardziej spektakularną metamorfozę.

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń. Szansę na zmianę wizerunku daliśmy ośmiu paniom. Czy metamorfozy były udane? Uczestnicy twierdzili, że tak. To Państwo głosując decydowaliście, które najbardziej.  

I tak pierwsze miejsce zajęła i nagrodę – vouchery na zabiegi upiększające Restylane o wartości 1200 zł w w Centrum Medycznym Dermedica w Zamościu – otrzyma Agnieszka Rajch. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Sokołowska. Czekają na nią vouchery na zabiegi upiększające w Centrum Medycznym Dermedica o wartości 800 zł. Trzecia była Iwona Rybicka, która otrzyma vouchery na zabiegi upiększające o wart. 500 zł. Oczywiście do wykorzystana w Centrum Medycznym Dermedica. 

Gratulujemy zwyciężczyniom. Dziękujemy partnerom naszego plebiscytu. 

 

 

Oto wyniki głosowania:

Agnieszka Rajch – 225 głosów

Małgorzata Sokołowska – 128 głosów

Iwona Rybicka – 57 głosów

Katarzyna Rarot – 17 głosów

Katarzyna Lis oraz Kinga Bałbustyn – po 2 głosy

Paulina Sałamacha oraz Agnieszka Tatar – 0 głosów

 

JAK WYGLĄDAŁY METAMORFOZY NASZYCH CZYTELNICZEK? SPRAWDŹ TUTAJ

mad
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe