Pedofil w Zamościu? Podejrzany typ kręcił się pod szkołą (NOWE INFORMACJE)

  • 12.12.2017, 05:36
  • lew
Pedofil w Zamościu? Podejrzany typ kręcił się pod szkołą (NOWE INFORMACJE)
Miał prosić dziewczynki o pomoc przy rozwiązaniu albo zawiązaniu sznurków w ściągaczu kurtki. Mowa o podejrzanym mężczyźnie, który pojawił się w okolicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu. Czy to pedofil?

Podejrzanie zachowujący się mężczyzna pojawił się w okolicach zamojskiej "trójki" we wtorek (5 grudnia). Dyrekcja szkoły, która otrzymała sygnał od kogoś z rodziców, niezwłocznie zawiadomiła o tym fakcie policję. – Podjęliśmy czynności w tej sprawie, ale ze względu na skuteczność tych działań, nie możemy mówić o szczegółach – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dyrekcja szkoły – poprzez dziennik elektroniczny – uczuliła rodziców, aby zachowali ostrożność i szczególną troskę o pociechy. Wychowawcy rozmawiali z dziećmi.

Podejrzany mężczyzna widziany był w rejonie szkoły przy ul. Orzeszkowej i sąsiadującymi z nią blokami. Ubrany był w brązową kurtkę, na głowie czarną czapkę, a twarz przysłoniętą szalikiem. Na czym polegało jego dziwne zachowanie? Jak się nam udało dowiedzieć, miał prosić dziewczynki o pomoc przy rozwiązaniu albo zawiązaniu sznurków w ściągaczu kurtki. Nie wiadomo, ile uczennic zaczepił. – Jeżeli zdrowy chłop prosi nieznajome dziecko o taką przysługę, to dla mnie nie jest normalne – mówi jedna z matek. – Moja córka samodzielnie chodziła do szkoły, ale jak się dowiedziałam o typ typie, to zaczęłam ją osobiście odprowadzać i przyprowadzać.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: PODEJRZANY TYP KRĘCIŁ SIĘ PO OSIEDLU

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe